
Винний холодильник Vinamour 26 Uno 26 пляшок 88 літрів неіржавка сталь LED 88 літрів (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10028491
Відправка з 09 квітня 2026від 31 864 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinamour 26 Uno 26 пляшок 88 літрів із неіржавкої сталі LED Klarstein Vinamour 26 Uno — це компактний винний холодильник із великим змістом для сучасної живої культури. За скляними дверима з подвійною ізоляцією в непомітному світлодіодному прожекторі розміщуються до 26 пляшок вина. Холодильник керується за допомогою сенсорної панелі керування. Завдяки своєму високому показнику винний холодильник також ідеально підходить для встановлення в барах готелів і висококласних гастрономічних закладах. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Благородні скляні двері з ручкою | спіраль з подвійним ізоляцією |
| Вага | близько 26 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 35 х 68 х 37,5 см (ШхВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | Справа |
| Довжина кабеля | приблизно 160 см |
| Намкість (обличчя) | двадцять градусів |
| Емкість (літр) | Вісімдесять |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Кількість відсіків на полицях | шість |
| Матеріал для дверей | Стекло |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Мера | 43 х 82,5 х 48 см (ШхВхГ) |
| Об'єм 88 літрів | для 26 пляшок вина |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Потребується потужність | 85 Вт |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Сенсорна панель керування | для легкого керування |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 18°C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
- Ціна: від 31 864 ₴/од.








