
Vinovilla 42 Twin Вбудований двозонний винний холодильник Duo 126 л 42 пляшки 3-колірне скло 42 літри ⁇ 2
- Під замовлення
- Код: 10032032
Відправка з 09 квітня 2026від 79 661 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinovilla 42 Twin Вбудований двозонний винний холодильник Duo 126 л 42 пляшки 3-колірне скло Елегантний дизайн і барвиста презентація: двозонний винний холодильник Klarstein Vinovilla 42 Twin Built-In Duo пропонує добре охолоджену сцену для вин! Завдяки двом різним зонам охолодження з різними параметрами температури за допомогою сенсорного дисплея ви можете використовувати його для оптимального зберігання й одночасного охолодження червоних і білих вин. Стильне та вишукане місце для зберігання делікатних вин — гарантія найкращого задоволення від пиття! PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 35 кг кг |
| Внутрішнє освітлення | червоний, синій або білий |
| Внутрішні розміри в залежності від зони охолодження | приблизно 24 х 60 х 44 см (ШХХХГ) |
| Вбудований пристрій | так, також можна використовувати відокремлені |
| Грібне використання | окремо стоїть і для вбудованої або нижньої конструкції |
| Дверний упор | праворуч і ліворуч, не змінені |
| Довжина шнура живлення | приблизно 200 см |
| Намкість (обличчя) | 40два |
| Емкість (літр) | Стодвадцятьтьтьтьтьтьтьтьтьтьтьть. |
| За склом | дводверний винний холодильник з презентаційним фактором |
| Зони охолодження | два |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Кількість відсіків на полицях | 2 х 5 |
| Моноширинні розміри (мінімум) | 60,5 х 82,5 х 61 см (ШхВхГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Буковене дерево |
| Шум на робочому місці | 44 дБ макс. |
| Розміри (без ручки) | приблизно 59,5 х 82 х 57,5 см (ШхВхГ) |
| Розміри (з ручкою) | приблизно 59,5 х 82 х 60 см (ШхВХГ) |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура обох зон охолодження | от 5 до 20 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 161,7 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 38 °C |
- Ціна: від 79 661 ₴/од.









