
Винна шафа Vinsider 35D вбудована 128 літрів 41 пляшка вина 2 зони сріблястий (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10029820
від 79 661 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Вбудований винний холодильник Vinsider 35D 128 літрів 41 винна пляшка 2 зони Винний холодильник Klarstein Vinsider 35D — це складна виноробня, яка вирішила не використовувати його як місце для зберігання, а натомість підготувала чудову сцену для 41 винної пляшки. Винний холодильник із великими панорамними дверима з подвійним склінням недбало, але успішно пропонує свій інтер'єр. У поєднанні з гідним зовнішнім виглядом пристрій претендує на видиме місце в гастрономічних закладах, винних магазинах і на всіляких вакханаліях. Завдяки регульованому діапазону температур від 5 до 22 °C, різні типи вин і смаків будуть адекватно збережені, а можливість наповнення винного холодильника іншими напоями також залишається відкритою. Дві незалежні зони охолодження дають змогу відповідно обробляти дві різні партії вина. Він керується за допомогою сенсорної панелі керування з дисплеєм температури з підсвіткою в градусах Фаренгейта або Цельсія. Завдяки перемикному білому світлодіодному внутрішньому освітленню, що зберігаються виноробні, елегантно представлені. Пристрій постачається із шістьма знімними дерев'яними полицями, які дають змогу гнучко сегментувати винний інвентар і забезпечують швидкий доступ до різних вин. Зберігання вина — це не просто зберігання вина. Багато чинників впливають на смак вина. Двома важливими чинниками є температура охолодження й умови зберігання: червоне вино зазвичай подається за температури від 12 до 18° за Цельсієм, а біле й ігристе вино подається на кілька градусів нижче. Однак у звичайному холодильнику не можна встановити різні зони охолодження, тому винна кліматична шафа, безумовно, може стати розв'язанням проблеми. Винна кліматична шафа має як мінімум два незалежні охолоджувальні сегменти, для яких можна встановити різні температури. Це означає, що пляшки з білим і червоним вином можна легко зберігати в одному місці, і, залежно від випадку, обране вино може повністю розкрити свій аромат. PDF-керок користувача
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Основні | |
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип установки | Можливість монтажу |
| Електропостачання | Змінний струм 220-240 В, 50-60 Гц |
| Довжина кабеля | близько 1,75 м |
| Внутрішні розміри | 46,5 х 77 х 36,5 см (ШхВхГ) |
| Температурний діапазон | 5 - 22 градусів C (нижна зона) |
| Загальна маса | 59,2 х 88,5 х  56 см (ШхВГ) |
- Ціна: від 79 661 ₴/од.











