
Винний холодильник Klarstein Vinamour 77 Duo 191 літр 5-20 °C 2 зони охолодження 77 пляшок ⁇ 2 зони охолодження
- Під замовлення
- Код: 10039771
Відправка з 09 квітня 2026від 83 853 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Klarstein Vinamour 77 Duo 191 л 5-20 °C 2 зони охолодження Винний холодильник Klarstein Vinamour 77 Duo перетворює гарне вино на справжнє задоволення. Його великий інтер'єр являє собою привабливий і затишний будинок, що вміщає до 77 винних пляшок на 8 знімних дерев'яних полицях. Завдяки двом окремим зонам охолодження біле та червоне вино однаково добре відчуваються й розкривають свій індивідуальний аромат за температури від 5 до 20 °C. Температура встановлюється за допомогою чіткої сенсорної панелі з РК-дисплеєм. Перемикне світлодіодне внутрішнє освітлення, великі панорамні скляні двері та простий дизайн роблять Vinamour 77 Duo справжньою окрасою вашого дому. Примітка. Ви також можете замовити вставний тримач для келихів із бука (10032964) для зберігання келихів. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 48 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри верхній відсік | приблизно 40,5 х 48 x 45 см (ШХВХГ) |
| Внутрішні розміри нижнього відсіку | приблизно 40,5 х 62 х 45 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Градуїрність | Дві окремі зони охолодження- регулюються від 5 до 20 °C |
| Довжина кабеля | приблизно 170 см |
| Для любителів та колекціонерів | Винний холодильник становить 77 пляшок |
| Кульмінаційний пункт | ввімкнене, стримане світло опромінення |
| Мера | приблизно 48 х 128,5 х 64 см (ШхВХГ) |
| Потребується потужність | 100 вт |
| Зміст використання | 191 Літр |
| Температурний діапазон | 5 - 20 °C (обелі зони) |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ 50/60 Гц |
- Ціна: від 83 853 ₴/од.










