
Винна шафа Vinomatica 36 Uno 95 л сенсорна панель керування 85 Вт 4-18 °C (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10034466
Відправка з 09 квітня 2026від 37 734 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinomatica 36 Uno 95 л із сенсорною панеллю керування 85 Вт 4-18 °C Для любові до вина: винний холодильник Klarstein Vinomatica 36 Uno забезпечує найкращу насолоду вина, доводячи винні пляшки до потрібної температури для пиття. Особливе значення він надає вишуканій презентації. Пляшки зберігаються на семи рівнях, тому їхні етикетки добре видно через великі панорамні скляні двері. Ви можете довести до 36 пляшок вина до ідеальної температури пиття від 4 до 18 °C в ексклюзивному винному холодильнику. Операція працює дуже просто через інтуїтивно зрозумілу сенсорну панель керування. Привертає загальну увагу та надає вишуканим винам ідеальну температуру пиття: винний холодильник Vinomatica від Klarstein. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 36 Бутилок | об' ємний 95-літровий інтер'єр |
| Вага | приблизно 31 кг кг |
| Видимі етикетки | За допомогою горизонтального балансу |
| Внутрішні розміри (без нижнього відсіку) | приблизно 40,5 х 51 х 36 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Гнучка пам' ять | 6 знімальних металевих відсіків |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 180 см |
| Намкість (обличчя) | тридцять градусів |
| Емкість (літр) | дев' яносто п' ять |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Козирек | Скляні двері не проникають для ультрафіолетового світла |
| Кількість відсіків на полицях | шість |
| Мера | приблизно 48 х 84 x 47,5 см (ШхВХГ) |
| Нижній відсік | приблизно 40,5 х 21 х 21 см (ШХВХГ) |
| Осветите | дві смуги світла, що перемикаються |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Метал |
| Потребується потужність | 85 Вт |
| Шум на робочому місці | 43 дБ макс. |
| Сенсорне керування і світлодіодний дисплей | Простота для використання |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 4 до 18 °C |
| Хладагент | R600a |
| Елегантна презентація | Винний холодильник з панорамною скляною дверима |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 139,8 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 10 до 32 °C |
- Ціна: від 37 734 ₴/од.










