
Вінтаж 19 Uno холодильник для напоїв 70 літрів 4-22 °C ретро-дизайн червоний (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035571
Відправка з 09 квітня 2026від 28 510 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinetage 19 Uno охолоджувач напоїв холодильник 70 літрів 4-22 °C ретро-дизайн Повноте червоне вино, ігристе біле або свіже рожеве вино: вина особливо смачні зі стильної винної шафи Vinetage 19 Uno! Всі пляшки мають своє місце на чотирьох рівнях зберігання з трьома висувними дерев'яними полицями. Використовуйте сенсорну панель для вибору температури пиття від 4 до 22 °C і насолоджуйтеся добре темперованим вином, поки ваші запаси прекрасно представлені за скляними дверцятами, освітленими білим світлодіодним внутрішнім освітленням. Ретро-дизайн поєднується з приємною прохолодою: холодильник для вина в стилі ретро Klarstein Vinetage 19 Uno охолоджує і зберігає вина оптимально та стильно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 4 Рівнина підшипника | 3 висувних дерев’яних відсіків і напольні решітки |
| 50-ті роки | окремо стоїть ретро-віновий охолоджувач |
| Вага | близько 23 кг кг |
| Внутрішні розміри Верхня / нижня частина | приблизно 35 х 60 х 33/21 см (ШхВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина кабеля | приблизно 110 см |
| Намкість (обличчя) | дев’ ятнадцять |
| Емкість (літр) | сімдесят |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Інтуїтивний | Простота у використанні за допомогою сенсорної панелі |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Мера | приблизно 44 х 69 x 47 см (ШхВхГ) |
| Об'єм 70 літрів | для 19 винних пляшок |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Шум на робочому місці | 39 дБ макс. |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 4 до 22 °C |
| Темна зона охолодження | Від 4 до 22 °C для червоних або білих вин |
| Хладагент | R600a |
| Добре освітлений | Завдяки білому світлодіодному внутрішньому освітленню |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 130 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
- Ціна: від 28 510 ₴/од.










