
Vinsider 24 Built-In Uno вбудований холодильник для вина 24 пляшки 57 літрів Білий (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10035103
Відправка з 09 квітня 2026від 68 760 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinsider 24 Built-In Uno вбудований холодильник для вина 24 пляшки 57 літрів Завдяки вбудованому винному холодильнику Klarstein Vinsider 24 Built-In Uno ви можете запропонувати вину ідеальні умови для його повного аромату та ідеальної температури пиття. Все, що вам потрібно зробити, це відкрити елегантні вхідні двері з затемненим панорамним вікном і поставити вино на одну з трьох дерев'яних полиць. Потім встановіть бажану температуру охолодження, і ваш винний холодильник Klarstein подбає про «винний клімат». Якщо ви та ваші гості хочете насолодитися вином, воно потрібної температури: у будь-який час і поруч із вами. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 26 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 48 х 36 х 37,5 см (ШхВХГ) |
| Поле зору | зі світлодіодним внутрішнім освітленням |
| Вбудований пристрій | Да |
| Градуїрність | Температура, що регулюється від 5 до 22 °C |
| Дверний упор | Справа |
| Довжина шнура живлення | приблизно 185 см |
| Намкість (обличчя) | двадцятьчотири |
| Емкість (літр) | п’ятдесят сім’ ять |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Козирек | Скляні двері не проникають для ультрафіолетового світла |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Розміри Монтани | приблизно 54 х 44 х 54 см (ШХХХГ) |
| Вишукана пам' ять | 3 Пали з атмосферного дерева |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Потребується потужність | 85 Вт |
| Простота в обігу | Завдяки сенсорній панелі керування |
| Шум на робочому місці | 38 дБ макс. |
| Розміри передній панелі пристрою | приблизно 59,2 х 45,9 х 1,8 см (ШхВХГ) |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 22 °C |
| Хладагент | R600a |
| Дуже просторий | Вмонтований винний холодильник на 24 пляшки вина |
| Елегантний дизайн | Передні двері з великим панорамним вікном |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
- Ціна: від 68 760 ₴/од.









