
Винний холодильник Bellevin 62 56 пляшок 5-20 °C EEC G (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10032923
Відправка з 09 квітня 2026від 68 760 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Bellevin 62 56 пляшок 5-20 °C EEC G Ідеальна презентація: елегантний однозонний винний холодильник об'ємом 173 літри та панорамними дверима з подвійним остепленням для стильного зберігання до 56 винних пляшок. Просте керування за допомогою сенсорної панелі керування для настроювання температури охолодження від 5 до 20 °C, з вбудованим тримачем для винних келихів місткістю до 15 келихів, охолоджених до температури пиття. Функціональний, сучасний дизайн у розкішному чорному кольорі, компресійна система охолодження з низьким рівнем вібрації, що підходить як окремішній винний холодильник для колекціонерів і цінителів. Елегантний дизайн для стильної презентації: однозонний винний холодильник Klarstein Bellevin 62 показує, що він має в дизайні PureAmbience! Це робить його найкращим вибором для всіх пристрасних шанувальників вина, барів або підприємств громадського харчування, які не тільки потребують сильного охолодження, але й хочуть справити враження своєю презентацією. На додаток до сучасних панорамних дверей із подвійним оскленням Bellevin 62 вирізняється розкішним чорним корпусом, світлодіодним внутрішнім освітленням і вбудованим тримачем для келихів. Він не тільки збагачує житлові приміщення й кухонні приміщення, але й завжди виділяє винні запаси — ласкаво просимо до професійної ліги зберігання вина! Холодильник Klarstein Bellevin 62 обсягом 173 літри вміщує до 56 пляшок вина. Вишукані вина зберігаються на 10 металевих лотках за правильної температури зберігання. Температура встановлюється в діапазоні від 5 до 20 °C за допомогою зрозумілої сенсорної панелі керування і в такий спосіб простим способом забезпечує ідеальну температуру охолодження. Вбудований вентилятор забезпечує рівномірне охолодження всього внутрішнього простору. Ще одна особливість холодильника Klarstein Bellevin 62 — рішення ChilledGlass Solution з металевим тримачем для келихів. Тут до 15 винних келихів акуратно вибудовуються прямо в винній шафі та легко охолоджуються до тієї ж температури, що й вино — для абсолютно охолодженого задоволення! Завдяки своїм практичним розмірам винний холодильник ідеально підходить для використання окремо на кухнях, у барах, віталях або винних льохах. Зовнішній вигляд Bellevin 62, призначений для висококласних презентацій, особливо елегантний: скляні двері дають змогу в будь-який час заглянути всередину, що вдало підкреслюється перемикним освітленням. У винній шафі використовується компресійна система охолодження з низьким рівнем вібрації для безпроблемного й безшумного зберігання вин. Зберігання вина в професійній лізі для шанувальників і цінувальників: винний холодильник Klarstein Bellevin 62 пропонує стильне місце для зберігання вин і ігристих вин за ідеальної температури пиття на кухні, у барах або на заходах. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10 Металічних відсіків | 8 x 6 пляшок & 2 x 4 пляшки |
| Вага | приблизно 48 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 34,5 х 112 х 45,8 см (ШхВХГ) |
| Дверний упор | праворуч (без зміни) |
| Довжина шнура живлення | приблизно 190 см |
| Ідеальна презентація | Дизайн PureAmbience з подвійним остеклеєм, чорні панорамні двері |
| Мера | приблизно 42,7 х 124,6 х 61 см (ШхВХГ) |
| Обсяг | 173 Литра |
| Об’єктивний | 173-литровий інтер'єр, що вставляє 56 пляшок вина |
| Потребується потужність | 95 Вт |
| Простота для використання | Сенсорна панель керування світлодіодними дисплеями для температури і світла |
| Температурний діапазон | от 5 до 20 °C |
| Хладагент | R600a (коресіонне охолодження; 25 г) |
| Шумопосилання | 42 дБ |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 68 760 ₴/од.









