
Винний холодильник Vinovilla Smart 50 л/20 пляшок зі скляними дверима з неіржавкої сталі 50 літрів/20
- Під замовлення
- Код: 10032037
Відправка з 09 квітня 2026від 44 442 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinovilla Smart 50 л/20 пляшок зі скляними дверима з неіржавкої сталі Шляхетний дизайн і розумне споживання: вбудований винний холодильник Klarstein Vinovilla 20 — це невеликий практичний холодильник, який прикрашає кожне вітальню та кухню завдяки сучасним скляним дверцятам із неіржавкої сталі. фронт — ласкаво просимо до професійної ліги зберігання вина! Завдяки фільтру з активованим вугіллям він забезпечує тривале зберігання без запаху та надає вишуканим винам оптимальну температуру для пиття. Для знавців і шанувальників дизайну: Vinovilla 20 Built-In від Klarstein пропонує стильне місце для зберігання вина, ігристих вин і шампанського. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 30 см вузький | чудово вписується у кухонні лінії |
| 5 Дерев’яних відсіків | для 20 винних пляшок |
| Благородний | Винний холодильник зі скляними дверима і передньою частиною з нержавіючої сталі |
| Вага | приблизно 27 кг кг |
| Поле зору | Світлодіодне внутрішнє освітлення для кращого огляду |
| Вбудований пристрій | Да |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 200 см |
| Намкість (обличчя) | двадцять |
| Емкість (літр) | п’ ятдесят |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Козирек | Скляні двері не проникають для ультрафіолетового світла |
| Кількість відсіків на полицях | п' ять |
| Мера | приблизно 30 х 82 х 57 см (ШХВХГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Шум на робочому місці | 40 дБ макс. |
| Сенсорна панель керування | Легкий контроль температури й світла |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 96 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
- Ціна: від 44 442 ₴/од.









