
Винний холодильник Barossa 77 Duo 2 зони 191 л 77 пляшок Сенсорний світлодіод чорний (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10032963
Відправка з 09 квітня 2026від 83 853 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Barossa 77 Duo 2 зони 191 л 77 пляшок Touch LED black Винний холодильник Klarstein Barossa 77 Duo перетворює гарне вино на велике задоволення. Його великий інтер'єр являє собою привабливий і затишний будинок, що вміщає до 77 винних пляшок на 8 знімних дерев'яних полицях. Завдяки двом окремим зонам охолодження біле та червоне вино однаково добре відчуваються й розкривають свій індивідуальний аромат за температури від 5 до 20 °C. Температура встановлюється за допомогою чіткої сенсорної панелі з РК-дисплеєм. Перемикне світлодіодне внутрішнє освітлення, великі панорамні скляні двері та простий дизайн роблять Barossa 77 Duo справжньою окрасою вашого дому. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 48 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри верхній відсік | приблизно 40,5 х 48 x 45 см (ШХВХГ) |
| Внутрішні розміри нижнього відсіку | приблизно 40,5 х 62 х 45 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Гнучка пам' ять | 8 Дерев’яних решіток для зберігання лежачи |
| Градуїрність | Дві окремі зони охолодження- регулюються від 5 до 20 °C |
| Довжина кабеля | приблизно 170 см |
| Для любителів та колекціонерів | Винний холодильник становить 77 пляшок |
| Ідеальний перегляд | глянцева передня частина з 3-шарового захисного скла з панорамним вікном |
| Козирек | Скляні двері не проникають для ультрафіолетового світла |
| Кульмінаційний пункт | ввімкнене, стримане світло опромінення |
| Мера | приблизно 48 х 128,5 х 64 см (ШхВХГ) |
| Потребується потужність | 100 вт |
| Зміст використання | 191 Літр |
| Температурний діапазон | 5 - 20 ° C (обе зони) |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ 50/60 Гц |
- Ціна: від 83 853 ₴/од.









