
Холодильник-холодильник Vintage 12 для напоїв 48 літрів 4-22 °C ретро-дизайн червоний (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10035569
Відправка з 09 квітня 2026від 23 478 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Холодильник-холодильник Vinetage на 12 напоїв 48 літрів 4-22 °C у стилі ретро Будь то насичене червоне вино, ігристе біле або свіже рожеве вино: у стильній винній шафі Vinetage 12 Uno вино особливо приємно на смак! Усі пляшки мають своє місце на трьох рівнях зберігання з двома висувними дерев'яними полицями. Використовуйте сенсорну панель для вибору температури пиття від 4 до 22 °C і насолоджуйтеся добре темперованим вином, поки ваші запаси прекрасно представлені за скляними дверцятами, освітленими білим світлодіодним внутрішнім освітленням. Ретро-дизайн поєднується з приємною прохолодною насолодою пиття: ретрохолодильник для вина Klarstein Vinetage 12 Uno охолоджує і зберігає вина оптимально та стильно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 50-ті роки | окремо стоїть ретро-віновий охолоджувач |
| Вага | близько 18 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри Верхня частина | приблизно 34 х 20 х 34 см (ШХВХГ) |
| Внутрішні розміри Нижня частина | приблизно 34 х 20 х 21 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина кабеля | близько 112 см |
| Намкість (обличчя) | дванадцять |
| Емкість (літр) | 40всем |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Інтуїтивний | Простота у використанні за допомогою сенсорної панелі |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | два |
| Мера | близько 43,5 х 48,5 х 42,5 см (ШхВХГ) |
| Об'єм 46 літрів | для 12 пляшок вина |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Шум на робочому місці | 39 дБ макс. |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 4 до 22 °C |
| Темна зона охолодження | Від 4 до 22 °C для червоних або білих вин |
| Хладагент | R600a |
| Добре освітлений | Завдяки білому світлодіодному внутрішньому освітленню |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 128 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 16 до 32 °C |
- Ціна: від 23 478 ₴/од.










