
Vinovilla 7 Вбудований холодильник для вина Uno скло неіржавка сталь сріблястий (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10036179
Відправка з 09 квітня 2026від 31 025 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinovilla 7 Вбудований винний холодильник Uno зі скла з неіржавкої сталі Розкішне охолодження: Klarstein Vinovilla 7 Вбудований винний холодильник Uno являє собою тонкий, практичний вбудований холодильник, який вміло представляє вишукані винні запаси завдяки сучасним скляним дверцятам і білому внутрішньому простору. освітлення. Крім того, ваш винний фонд оптимально зберігається впродовж тривалого часу й охолоджується рівномірно з усіх боків — адже пляшки лежать тільки з боків дерев'яних полиць. Так що ви можете насолодитися справжнім букетом найкращих вин! Для шанувальників вина: Vinovilla 7 Built-in Uno від Klarstein створює місце для зберігання з розкішним стилем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 21 кг кг |
| Вбудований пристрій | Да |
| Гармонічний | для встановлення на міні-кухні |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 180 см |
| Намкість (обличчя) | сім |
| Емкість (літр) | двадцять |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Інтуїтивний | Керування за допомогою панелі датчиків |
| Кількість відсіків на полицях | шість |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Швидкодія | 85 Вт кг/ час |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Розміри без ручки | приблизно 15 х 87 х 52 см (ШхВхГ) |
| Розміри всередині | приблизно 9 х 66 х 37 см (ШхВхГ) |
| Розміри з ручкою | близько 15 х 87 х 56 см (ШхВхГ) |
| Розкішний | Винний холодильник для готування |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 22 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 108,04 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 10 до 38 °C |
- Ціна: від 31 025 ₴/од.








