
Винний холодильник Vinsider 36 Quartz Edition 2 зони охолодження 5-22 °C 85 л 36 пляшок ⁇ Кварц (Німеччина,
- Під замовлення
- Код: 10038405
Відправка з 09 квітня 2026від 60 374 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinsider 36 Quartz Edition 2 зони охолодження 5-22 °C 85 л Винний холодильник Vinsider 36 Quartz Edition від Klarstein: оптимальне зберігання вина гарантує вам найкраще задоволення від пиття! Ви можете довести 36 пляшок найкращого вина до ідеальної, бажаної температури пиття за допомогою благородного винного холодильника з 2 зонами, зберігати його впродовж тривалого часу та подарувати. Скляні дверцята з панорамним віконцем і поличні вставки з можливістю запису забезпечують гарний огляд, а пляшки оптимально захищені від вібрації та світла. Одночасно охолоджуйте червоні та білі вина й оптимально зберігайте їх: з розкішним винним холодильником Vinsider 36 Quartz Edition від Klarstein. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2 Зони охолодження | регулюється від 5 до 22 °C |
| Вага | близько 36 кілограмів кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 47 хв 51 х 42 см (ШхВхГ) |
| Вбудований пристрій | Да |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 150 см |
| Намкість (обличчя) | тридцять градусів |
| Емкість (літр) | вісімдесятп' я |
| Зони охолодження | два |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Об'єм 85 літрів | просторий вмонтований винний холодильник |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Розміри всього | приблизно 59,5 х 60 х 61,5 см (ШхВХГ) |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 22 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 139 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 10 до 38 °C |
- Ціна: від 60 374 ₴/од.









