
Винний холодильник Vinamour 12 Uno 12 пляшок/46 л 4-18 °C 40 дБ (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 10035673
Відправка з 09 квітня 2026від 22 221 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Vinamour 12 Uno 12 пляшок / 46 л 4-18 °C 40 дБ Любите вино та насолоджуйтеся ним: винний холодильник Klarstein Vinamour 12 Uno — це елегантна шафа для зберігання невеликих запасів вина вдома або яскраве видовище в барах. У винному холодильнику Klarstein Vinamour 12 Uno об'ємом 46 літрів можна охолодити до 12 пляшок вина. Вони зберігаються за температури від 4 до 18 °C за ідеальної температури для пиття у 2 міцних висувних дерев'яних ящиках у привабливому та легкодоступному місці. Панорамні скляні двері з безпечного скла забезпечують постійний огляд винних запасів, які майстерно інсценовані світлодіодним внутрішнім освітленням. Температуру охолодження можна легко встановити зовні, а світло увімкнути або вимкнути за допомогою зовнішньої сенсорної панелі керування. Добре охолоджене, стильно представлене в блискучій рамі з неіржавкої сталі: зберігання вина у винному холодильнику Klarstein Vinamour 12 Uno.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Благородний | окремо стоїть однозонний винний холодильник |
| Вага | приблизно 19,3 кг кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 37 х 42 х 39 см (ШХХХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина кабеля | приблизно 155 см |
| Намкість (обличчя) | дванадцять |
| Емкість (літр) | 40 градусів |
| Зони охолодження | один |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Інтуїтивний | Керування за допомогою панелі датчиків |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | два |
| Легкодоступний | 2 висувних відсіки для дерев’яних полок |
| Мера | близько 43 х 52 х 47 см (ШХВХГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Древесина |
| Шум на робочому місці | 40 дБ макс. |
| Розміри Вставка | приблизно 36,5 х 1,5 х 27,5 см (ШхВХГ) |
| Розмір нижнього відсіку | приблизно 37 х 42 х 21 см (ШХХХГ) |
| Розмір відсіку для підлоги | приблизно 36,5 х 1,5 х 14 см (ШхВХГ) |
| Світлодіодне внутрішнє освітлення | дискретно і з’ єднано окремо |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 4 до 18°C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 148 ктч/а |
| от 4 до 18 °C | Темна зона охолодження |
- Ціна: від 22 221 ₴/од.










