
Shiraz 16 Кварцовий винний холодильник 42 л сенсорна панель керування 160 Вт 5-18 °C 42 літри/16 пляшок ⁇
- В наявності
- Код: 10039901
від 20 124 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Винний холодильник Shiraz 16 Quartz 42 л із сенсорною панеллю керування 160 Вт 5-18 °C Для любові до вина: винний холодильник Klarstein Shiraz 16 Quartz забезпечує найкращу насолоду вином завдяки ідеальній температурі пиття. Він пропонує найкращі умови для тривалого зберігання. Вхідні двері з безпечного скла також дають змогу приємно поглянути на речі та дуже елегантно представляє ваші запаси вина. Ви можете легко керувати винним холодильником за допомогою сенсорного дисплея. Для шанувальників і поціновувачів: винна шафа Shiraz 16 Quartz від Klarstein — стильне місце для зберігання вина, ігристих вин та інших напоїв. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 42-Литровий інтер'єр | за 16 пляшок вина |
| Вага | приблизно 16,5 кг кг |
| Внутрішні розміри | приблизно 34 х 35 х 31 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | Ні. |
| Гнучка пам' ять | 3 знімальних металевих відсіків плюс 1 стоянка для шампанського |
| Дверний упор | правий, не змінений |
| Довжина шнура живлення | приблизно 180 см |
| Намкість (обличчя) | 16 (стандарт 0,75 литра) |
| Емкість (літр) | 40два |
| Зони охолодження | один |
| Досконало охолоджений | окремо стоїть кулер для кращого задоволення вина |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Клас енергоефективності | G |
| Кількість відсіків на полицях | три |
| Мера | приблизно 43 х 53,5 х 45 см (ШХВХГ) |
| Осветите | Внутрішнє світлодіодічне освітлення з можливістю включення |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Метал |
| Шум на робочому місці | 41 дБ макс. |
| Сенсорний дисплей | Зручне керування |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура | от 5 до 18 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 160 Вт |
| от 5 до 18 °C | Точне охолодження |
- Ціна: від 20 124 ₴/од.









