
Vinovilla 43 Вбудований двозонний винний холодильник Duo 129 л 43 пляшки Триколірні скляні дверцята 43 л ⁇
- Під замовлення
- Код: 10032031
Відправка з 09 квітня 2026від 79 661 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Vinovilla 43 Вбудований двозонний винний холодильник Duo 129 л 43 пляшки Триколірні скляні дверцята Елегантний дизайн і барвиста презентація: вбудований двозонний винний холодильник Klarstein Vinovilla 43 Duo пропонує вишукані вина на добре охолодженій сцені! Крім сучасних скляних дверей, Vinovilla 43 Built-In Duo вражає, передусім двома зонами охолодження з різною температурою зберігання й триколірним внутрішнім освітленням. Він збагачує житлові приміщення та кухонні гарнітури, підкреслює делікатні виноматеріали правильним освітленням і забезпечує оптимальну температуру пиття і зберігання. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 2 Зони охолодження | з окремим налаштуванням температури |
| Вага | приблизно 35 кг кг |
| Внутрішнє освітлення | червоний, синій або білий |
| Внутрішні розміри верхня зона охолодження | приблизно 51,5 х 26,5 х 43 см (ШхВХГ) |
| Внутрішні розміри нижньої зони охолодження | приблизно 51,5 х 33 х 43 см (ШХВХГ) |
| Вбудований пристрій | так, також можна використовувати відокремлені |
| Грібне використання | окремо стоїть або для вбудованої і нижньої конструкції |
| Дверний упор | правий, змінний |
| Довжина шнура живлення | приблизно 200 см |
| Намкість (обличчя) | 40трі |
| Емкість (літр) | стодвадцятьдев'ять |
| ЖК-дислей і сенсорна функція | Простота для використання |
| За склом | Винний холодильник з показом презентації |
| Зони охолодження | два |
| Індикатор температури | За Цельсія, за Фаренгейтом |
| Кількість відсіків на полицях | чотири |
| Моноширинні розміри (мінімум) | 60,5 х 82,5 х 61 см (ШхВхГ) |
| Відсіки для полиці для матеріалів | Буковене дерево |
| Попередньо визначена система | при надто малій/ високій температурі і вологості |
| Шум на робочому місці | 44 дБ макс. |
| Розміри (без ручки) | приблизно 59,5 х 82 х 57,5 см (ШхВхГ) |
| Розміри (з ручкою) | приблизно 59,5 х 82 х 60 см (ШхВХГ) |
| Система керування | Сенсорна панель керування |
| Температура верхня зона | от 5 до 12 °C |
| Температура нижньої зони | от 12 до 20 °C |
| Хладагент | R600a |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| річне споживання енергії | 197 кВтч/а |
| ідеальна температура навколишнього середовища | от 10 до 38 °C |
- Ціна: від 79 661 ₴/од.









