
Витяжка Helena 60 595 м3/год Світлодіодний дисплей чорний 60 см ⁇ Чорний (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10034100
від 16 770 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Helena 60 595 м3/год Світлодіодний дисплей чорний Витяжка Klarstein Helena 60 переконує класом енергоефективності A, гарантує високі показники витяжки та сяє особливим світлом завдяки яскравому навколишньому освітленню. Завдяки трьом рівням потужності продуктивність витяжки Helena 60 можна легко адаптувати до процесу приготування їжі. На вищому рівні витягує до 595 м3/год відпрацьованого повітря з кухні, а також може впоратися з приготуванням кількох страв. Завдяки сучасним технологіям рівень шуму та енергоспоживання підтримуються на приємно низькому рівні, лише 63 дБ, і мають клас енергоефективності A. Витяжка Klarstein Helena 60 особливо приваблива не тільки своїм елегантним зовнішнім виглядом, а також через опціонально перемикну зовнішню підсвітку з дев'ятьма різними кольорами. Настінна витяжка без напору надає кожному кухонному гарнітуру особливу атмосферу. Дві світлодіодні лампи для варильної поверхні дають змогу завжди добре бачити сковорідки та каструлі. Усі елементи керування інтегровані безпосередньо в поверхню у формі сенсорної панелі з дисплеєм. До комплекту постачання входять усі матеріали, необхідні для настінного монтажу, шланг для відведення повітря та відповідний кожух димоходу. За допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям витяжку також можна легко перевести в режим рециркуляції. Енергоощадна, екологічно чиста, потужна та яскраво освітлена: короткий огляд найважливіших характеристик витяжки Klarstein Helena 60. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | прибл.Thenbsp;17 кг кг |
| Поле зору | через два енергозберігаючі світлодіоди |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см (he) |
| Довжина кабеля живлення | близько 140 см |
| Клас енергоефективності | A |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим за допомогою фільтрів з активованим вугіллям |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 595 м3/ч |
| Освітлення атмосфери | Концепція збалансованого світла з дев’ятьма різними кольорами |
| Простота для використання | три з винятків рівня потужності з сенсорною панеллю керування і світлодіодним дисплеям |
| Розміри (максимальні розміри пристрою) | приблизно 60 х 51,5 х 33 см (ШхВХГ) |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Заощадження & екологічно чисті | Клас енергоефективності A |
| Ергономічний & зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| наявні кольори світлодіодів | білий, червоний, зелений, синій, жовтий, фіолетовий, оранжевий, бірюзовий і жовто-зелений |
| Мінімальна / максимальна глибина пристрою | приблизно 12/33 см |
| низький робочий шум | 63 дБ на найвищому рівні потужності |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 16 770 ₴/од.











