
Модуль вентилятора витяжки Hektor Eco 52 см 566 м3/год сенсорне скло білий (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10034865
від 18 447 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Модуль вентилятора для витяжки Hektor Eco 52 см 566 м3/год із сенсорним склом, біле Найкраще повітря на вашій кухні: витяжка Klarstein Hektor Eco не має ховатися, але вона робить це заради вашого кухонного гарнітура та зникає без обідка в нахил кухні. Звідси він швидко усуває пару та серпанок під час приготування їжі. Вентиляторний модуль Klarstein Hektor Eco забезпечує чисте повітря на вашій кухні з потужністю двигуна 200 Вт у режимі відведення повітря. Світлодіодні лампи потужністю 2 x 2 Вт оптимально освітлюють вашу варильну панель, тому ви завжди матимете ідеальний огляд ваших каструль і сковорідок. Завдяки трьом рівням потужності та продуктивності відпрацьованого повітря до 566 м3/год на вашій кухні завжди дме правильний вітер для відповідного обсягу приготування. Особливістю вентиляційного модуля Hektor Eco з розмірами 52 x 32 см (ШxГ) є його здатність стати практично непомітним на вашій кухні. На відміну від більшості вбудованих витяжок, вона повністю зникає в кухонній навісній шафі над плитою та показує себе тільки своєю елегантною нижньою стороною з білого безпечного скла. Тут же захована нехитра сенсорна панель керування, за допомогою якої ведеться керування вентиляцією, освітленням і функцією таймера. За бажання таймер вимкнення вентилюватиметься від 1 до 9 хвилин, а потім вимкне пристрій. Вбудований жироуловлювальний фільтр легко знімається й очищається водою з додаванням невеликої кількості мийного засобу. Ненав'язлива потужність: вбудована витяжка Klarstein Hektor Eco майже непомітна, попри її високу продуктивність, тому ніщо не спотворює враження від вашого кухонного гарнітура. Модуль вентилятора можна перевести в режим рециркуляції за допомогою фільтра з активованим вугіллям (арт. 10032843). Зверніть увагу, що витяжка постачається без витяжного шланга. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,2 кг кг |
| Поле зору | ввімкнене світло сонячної поверхні (2 x 2 Вт) з класом ефективності освітлення A |
| Висота встановлення (на плиті) | 65 - 75 см |
| Довжина кабеля живлення | приблизно 130 см |
| Клас за ступеням виділення жиру | F |
| Клас енергоефективності | B |
| Мера | приблизно 52 х 29,5 х 32 см (ШХВХГ) |
| Освітлення вареної панелі | 2 х 2 вт |
| Потребується потужність двигуна | 200 Вт |
| Фактично невидимий | Блок вентилятора з білою захисною скляною нижньою частиною для встановлення на міні-кухні без оправи |
| Розмір виймання | 50 х 27,5 см (ШХТ) |
| Зручний і інтуїтивно зрозумілий | Просте керування за допомогою сенсорної панелі з дисплеями |
| Рівень звукової потужності | 69 дБ |
| Чисте повітря | Смачний алюмінієвий фільтр і додатковий фільтр з активованим вуглецевим фільтром для рециркуляції повітря |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Клас динамічної ефективності рідини | B |
- Ціна: від 18 447 ₴/од.









