
HEKTOR освітлення витяжки алюмінієвий фільтр таймер чорний 52 см ⁇ включно з фільтром з активованим вугіллям ⁇
- В наявності
- Код: 60002314
від 21 801 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка HEKTOR, освітлення, алюмінієвий фільтр, таймер, чорний текст, для елементів набору. Витяжка Klarstein HEKTOR є привабливим доповненням для невеликих і середніх кухонь. Він притягує запахи та пари й, у такий спосіб, забезпечує приємний мікроклімат у приміщенні навіть під час складної кулінарної діяльності. Витяжка KlarsteinHEKTOR забезпечує контроль за випаровуванням на кухні Інтенсивність всмоктування можна регулювати за потреби: з 3 рівнями потужності витяжка підготовлена для різних вимог. Витяжка забезпечує продуктивність до 530 м3 на годину на найвищому рівні. Усі настроювання можна зручно проводити на наочній консолі за допомогою сенсорного керування. За бажання таймер до 9 хвилин можна ввімкнути з точністю до хвилини. За потреби 2 лампи освітлюють зону приготування їжі внизу. Алюмінієвий жироуловлювальний фільтр, придатний для миття в посудомийній машині, захищає витяжний повітропровід і внутрішню частину від забруднення. Завдяки чіткому та водночас елегантному дизайну, але насамперед завдяки можливості встановлення в наявні кухонні шафи, витяжка HEKTOR від Klarstein чудово вписується в будь-яку кухонну ситуацію. За допомогою доданих фільтрів з активованим вугіллям витяжку можна перевести в режим рециркуляції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 10,5 кг кг |
| Вага (один фільтр) | приблизно 200 г |
| Поле зору | дві лампи для освітлення варної поверхні |
| Довжина шнура живлення | приблизно 160 см |
| Компактний | підходить для встановлення у підвісній шафі |
| Мера | приблизно 52 х 30 см (ШхВГ) |
| Потужний | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 530 м3/ч |
| Шум на робочому місці | 68 дБ |
| Розміри (один фільтр) | близько 180 х 31 мм (hexH) |
| Структура | чистий і елегантний дизайн |
| Четверте керування | сенсорна арматура з підсвічуванням |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| набір з 2 речей | жодних додаткових закупівель для переобладнання не потрібно. За допомогою цього пункту можна замінити відпрацьовані вугільні фільтри для тривалої ефективності фільтра. |
- Ціна: від 21 801 ₴/од.











