
Secret Service стельова витяжка витяжка 220W сенсорне скло LED білий білий (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10031696
від 50 312 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Secret Service стельова витяжка витяжка 220 Вт із сенсорним склом LED білий позачасовий і сучасний: стельова витяжка з матової неіржавкої сталі перетворює будь-яку кухню на кулінарний рай. Ефективний проти кухонних парів за 3 рівнях потужності та максимальної продуктивності відпрацьованого повітря 800 м3/год. Вбудовані світлодіодні робочі фари та просте керування за допомогою фітингів або пульта дистанційного керування. Коли неприємні запахи залишають вашу кімнату, Кларштейн відправляє секретну експлуатацію, щоб забезпечити бездоганний сервіс через білу дизайнерську стельову витяжку. Непомітний в обслуговуванні — ефектний дизайн. Завдяки високоякісним матеріалам стельова витяжка виконує свою роботу не тільки ефективно, але й стильно. Як біле море мерехтливого матового скла, воно прокидається зі стелі та з неймовірною силою всмоктує грізні клуби диму та настирливих парів. Секретна служба Klarstein з трьома рівнями потужності протистоїть кожному запаху готування та пари, маючи у своєму розпорядженні максимум 800 м3/год. За бажання він також виконує ретельне обслуговування, використовуючи встановлений таймер. Щоб захистити внутрішню частину витяжки та повітроводу відпрацьованого повітря від забруднення, Klarstein Secret Service має два змінні алюмінієві жировловлювальні фільтри. Їх можна легко мити в посудомийній машині або за допомогою розчинника жиру. Усіми послугами можна керувати або за допомогою сенсорної панелі, або за допомогою пульта дистанційного керування. Чотири світлодіоди освітлюють витяжку та дають кухарям глибшу виставу. Ненав'язливо помітний: з незмінною ефективністю стельова витяжка Klarstein Secret Service має ліцензію на усунення димки та контролює все, що сяє зі стелі. Доступні кольори: білий, чорний (артикул: 10030277) Інструкція з експлуатації у форматі PDF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 Рівня потужності | низький, середній і високий |
| Блискучість на кожній кухні | Потовковий капюшон з матової нержавіючої сталі з білим атласним склом |
| Вага | приблизно 32 кг кг |
| Поле зору | Освітлення морської поверхні з 4 яскравими світлодіоди |
| Висота схилу | від 28 до 49 см |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см |
| Запис лінії в режимі очікування | 0,67 Вт |
| Клас енергоефективності | C |
| Номінальна потужність | 220 Вт кВт |
| Поверхня всмоктування | приблизно 89 х 51 см |
| Розміри (всі) | приблизно 110 х 28 70 см (ШХВХГ) |
| Сильна продуктивність | максимальна потужність витяженого повітря |
| Четверте керування | підсвічення панелі датчиків |
| Електропостачання | AC 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| включає в себе дистанційне керування | Рівні потужності світла таймера |
| гнучкий витяжний шланг | 45-155 см |
| Інструкція збирання німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 50 312 ₴/од.









