
Витяжка DeLorean 60 625 м3/год сенсорна панель ретро чорний 60 см (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10033707
від 18 112 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка DeLorean 60 625 м3/год, сенсорна панель, чорний колір у стилі ретро Сучасні технології в поєднанні з гламуром минулого: витяжка Klarstein DeLorean 60 усуває запахи пари та їжі на кухні завдяки своєму елегантному ретростилю. Витяжка Klarstein DeLorean 60 швидко справляється з серпанком і бульбашками над варильною панеллю. Завдяки трьом рівням потужності вашу роботу можна легко адаптувати до того, що відбувається на кухні. На найвищому рівні продуктивності він відводить 625 м3/год відпрацьованого повітря з кухні та може легко впоратися з декількома каструлями, що киплять, та сковорідкими. Завдяки новітнім технологіям рівень шуму підтримується на приємно низькому рівні 66 дБ. Витяжка Klarstein DeLorean 60 особливо приваблива завдяки своєму елегантному скляному корпусу в стилі ретро. З одного боку, щоб йому нічого не заважало, він працює за принципом Edge Performance: це означає, що його фільтри приховані за передньою скляною поверхнею, а крайня витяжка усуває кухонні випаровування. Крім того, він повністю обходиться без кнопок, всі настроювання здійснюються на сенсорній панелі. Дві білі світлодіодні лампи забезпечують достатнє освітлення варильної поверхні. До комплекту постачання входять усі матеріали, необхідні для настінного монтажу, шланг для відведення повітря та відповідний кожух димоходу. За допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям (арт. 10033740) витяжку також можна легко перевести в режим рециркуляції. Шляхетна розкіш у стилі ретро: з витяжкою Klarstein DeLorean 60 варильні панелі набувають особливої атмосфери, а кухні — чистого повітря. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 16 кілограмів кг |
| Поле зору | Яскраве світло на вар’яній поверхні з двома білими світлодіодами |
| Висота загасання каміна | приблизно 40 - 78 см |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см (he) |
| Довжина кабеля живлення | приблизно 130 см |
| Клас енергоефективності | C |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим за допомогою фільтрів з активованим вугіллям |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 625 м3/ч |
| Потребується потужність | 218 Вт (рукість 215 Вт + освітлення 2 х 1,5 Вт) |
| Просто чистий | Смачний алюмінієвий фільтр, необхідний для очищення посудомийної машини |
| Простота для використання | Сенсорна панель керування з білими індикаторами світла для керування всіма функціями |
| Розміри (максимальні розміри пристрою) | приблизно 60 х 48,95 х 41,85 см (ШхВГ без загасання каміна) |
| Розміри Загасання каміна (одна частина) | приблизно 30,6 х 40 х 28,9 см (ШхВХГ) |
| Розкіш для кухні | скляна витяжка без голови в благородному ретроспективному погляді |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| Ергономічний і зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| низький робочий шум | 49 / 66 дБ на найнижчому або найвищому рівні потужності |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
| три рівні роботи | Легке / середнє / сильне всмоктування |
- Ціна: від 18 112 ₴/од.











