
Витяжка Sofia 90 без насадки 300 м3/год сенсорне керування скло переднє біле 90 см ⁇ Білий (Німеччина,
- В наявності
- Код: 10034261
від 15 093 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Sofia 90 без голови 300 м3/год із сенсорним керуванням, скляна передня частина, біла Немає шансів для поганого повітря: витяжка Klarstein Sofia вражає високими показниками витяжки, простим керуванням і стильним дизайном. Продуктивність витяжки Sofia зі стильним опуклим скляним фасадом легко адаптується до процесу приготування їжі завдяки кільком рівням потужності. На найвищому рівні він транспортує до 300 м3/год відпрацьованого повітря й у такий спосіб забезпечує брак запаху на кухні. Завдяки новітнім технологіям рівень шуму та споживання енергії підтримуються на приємно низькому рівні — лише 65 дБ, а клас енергоефективності B. Перемикна світлодіодна лампа освітлює всю варильну панель і гарантує огляд того, що відбувається у приміщенні. кухня. Всі елементи керування інтегровані безпосередньо в поверхню як чітка сенсорна панель. До комплекту постачання також входять усі матеріали, необхідні для настінного монтажу, шланг для відведення повітря й відповідна кришка димоходу. За допомогою фільтрів з активованим вугіллям (артикул 10035567) «Софія» також може бути легко перекладена в режим рециркуляції. Забезпечує найкращий огляд і брак запаху: витяжка Klarstein Sofia стане прикрасою будь-якої кухні. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 13 кг кг |
| Поле зору | Освітлення варячої поверхні з яскравою світлодіодною смугою |
| Всі при цьому | У комплекті з витяженим шлангом, зворотними задувками, монтажними кутами і закладкою каміна |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см (he) |
| Довжина витяжного шланга | 160 см |
| Довжина кабеля живлення | близько 140 см |
| Клас енергоефективності | B |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим за допомогою фільтрів з активованим вугіллям |
| Плавний хід | максимум 65 дБ робочого шуму на найвищому рівні |
| Потребується потужність | 66,5 Вт |
| Простота для використання | чітка сенсорна панель керування світлодіодиною підсвічуванням |
| Розміри (максимальні розміри пристрою) | приблизно 89,7 х 37 40 см (ШХВХГ) |
| Розміри Загасання каміна (одна частина) | приблизно 22,5 х 40 х 17 см (ШХВХГ) |
| Світлодіодні смуги | 1,5 Вт |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| Ергономічний & зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| Мінімальна / максимальна глибина пристрою | 15,9 / 40 см |
| низький робочий шум | 65 дБ на найвищому рівні потужності |
| Молекулярні фільтри, придатні для переробки в режимі рециркуляції повітря, активовані вугіллям. | Десятьмільйонівтридцятип'ятитисячп'ятьсотшемьдесять. |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
- Ціна: від 15 093 ₴/од.











