
Витяжка Mirage 90 550 м3/год Сенсорна панель Ambient EEC A++ білий 90 см ⁇ Білий (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10034152
від 24 317 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Mirage 90 550 м3/год Сенсорна панель Ambient EEC A++ білий Тепер на кухні світло й атмосфера, а витяжка Klarstein Mirage 90 також усуває пару та запахи їжі. Витяжка Mirage 90 швидко справляється з серпанком і бульбашками над варильною панеллю. Завдяки трьом рівням потужності вашу роботу можна легко адаптувати до того, що відбувається на кухні. На найвищому рівні потужності він транспортує 550 м3/год відпрацьованого повітря з кухні, а також може впоратися з приготуванням кількох страв. Завдяки новітнім технологіям рівень шуму та споживання енергії підтримуються на приємно низькому рівні — лише 59 дБ, а клас енергоефективності A++. Витяжка Klarstein Mirage 90 особливо приваблива не тільки своїм елегантним скляним зовнішнім виглядом, але й перемикним навколишнім освітленням із дев'ятьма різними кольорами RGB. Настінна витяжка без напору надає кожному кухонному гарнітуру особливу атмосферу. Крім того, дві білі світлодіодні лампи для варильної поверхні забезпечують постійний огляд сковорідок і каструль. На окрему увагу заслуговує панель керування ClearTouch, яка захована в правій скляній крайці бленди та практично непомітно керує функціями бленди своїми прозорими сенсорними полями. До комплекту постачання входять усі матеріали, необхідні для настінного монтажу, шланг для відведення повітря та відповідний кожух димоходу. За допомогою двох вугільних фільтрів (артикул 10030727) витяжку також можна легко перевести в режим рециркуляції. Шляхетна розкіш і екологічність для кухні: з витяжкою Klarstein Mirage 90 варильні панелі набувають особливої атмосфери, а кухні — чистого повітря. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 21 кг кг |
| Поле зору | Яскраве світло на вар’яній поверхні з двома білими світлодіодами |
| Висота загасання каміна | приблизно 42 - 78 см |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см (he) |
| Довжина кабеля живлення | приблизно 130 см |
| Клас енергоефективності | A |
| Червона атмосфера | Концепція збалансованого світла з дев'ятьма різними виборами кольорів |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим за допомогою фільтрів з активованим вугіллям |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 550 м3/ч |
| Простота для використання | Прозора панель керування ClearTouch для керування всіма функціями |
| Розміри (максимальні розміри пристрою) | приблизно 90 х 50 х 32 см (ШХВГ без загасання каміна) |
| Розміри Загасання каміна (одна частина) | приблизно 22,2 х 40 х 17,2 см (ШхВхГ) |
| Розкіш для кухні | скляна витяжка з підсвічуванням RGB-атмосфери |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Заощадженийнергос | Система Eco Excellence з класом енергоефективності A++ |
| Ергономічний і зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| наявні кольори світлодіодів | білий, червоний, зелений, синій, жовтий, фіолетовий, оранжевий, бірюзовий і жовто-зелений |
| Мінімальна / максимальна глибина пристрою | близько 12/32 см |
| низький робочий шум | 46 / 59 дБ на найнижчому або найвищому рівні потужності |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 24 317 ₴/од.











