
Витяжка Balzac 60 60 60 см 210 Вт 610 м3/год LED сенсорне скло з неіржавкої сталі 60 см (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10031902
від 15 093 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Balzac 60 60 60 см 210 Вт 610 м3/год Світлодіодне сенсорне скло з неіржавкої сталі Витяжка Noble в режимі відведення повітря з класом енергоефективності B, трьома рівнями потужності та потужністю відведення повітря до 610 м3/год. Передня панель завширшки 60 см із розкішним безпечним склом, сенсорним керуванням, цифровим дисплеєм і відкидною панеллю з неіржавкої сталі 304. Потужність двигуна 210 Вт: ідеально підходить для невеликих і середніх кухонь із можливістю перемикання на режим рециркуляції. Найкраще повітря на кухні: витяжка Klarstein Balzac 60 надає кухням стильний вигляд і ефективно усуває пару та серпанок під час приготування їжі. Витяжка Klarstein Balzac 60 з двигуном потужністю 210 Вт у режимі рециркуляції забезпечує чисте повітря без димки на кухнях малого та середнього розміру. Три рівні потужності забезпечують до 610 м3 відпрацьованого повітря на годину й адаптують настінну витяжку без голови до відповідного обсягу готування. Конструкція витяжки завширшки 60 см, яка підіймається вгору, особливо практична та дає голові необхідну свободу рухів під час приготування їжі. Витяжний ковпак практично не вимагає місця за глибиною. Вентиляція й освітлення керуються через передню робочу секцію. Швидкий таймер легко вентилює впродовж 5 хвилин, а потім вимикає пристрій. Елегантна витяжка легко керується за допомогою сенсорної панелі керування з цифровим дисплеєм. Перемикне світло з 2 світлодіодними лампами по 1,5 Вт забезпечує гарну видимість біля плити. На додаток до сильних експлуатаційних характеристик настінна витяжка Klarstein Balzac 60 переконлива як розкішна частина кухонного обладнання: корпус із неіржавкої сталі 304 надає їй сучасного вигляду, який доповнюється бічними елементами з безпечного скла та Димохід із 2 частин. Справжня особливість на кухні. Витяжку можна перевести в режим рециркуляції за допомогою фільтра з активованим вугіллям (арт. 10030727). PDF посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий таймер | 5 Хвилин таймера роз’ єднання для наступної вентиляції |
| Вага | приблизно 13 кг кг |
| Поле зору | вмонтоване світло сонячної поверхні потужністю 2 х 1,5 Вт |
| Висота каміна | приблизно 50 - 95 см |
| Діаметр витяженого шланга | 150 мм і 153 мм (he) |
| Довжина кабеля живлення | близько 1,40 м |
| Потужний | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 610 м3/ч в 3 етапи |
| Спільне споживання струму під час увімкненого освітлення на найвищому рівні | 213 Вт |
| Розміри (без зменшення вогню) | приблизно 60 х 50 х 35 см (ШХХХГ) |
| Розміри (Комн, одна частина) | приблизно 31,5 х 50 х 27,5 см (ШхВХГ) |
| Зручний | Просте керування за допомогою панелі датчиків цифрових дисплеїв |
| Елегантний | Захисні скляні елементи і корпус з нержавіючої сталі |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Енергічний | витяжний ковпак завширшки 60 см з потужністю двигуна 210 Вт для малих і середніх кухонь |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, італійська, іспанська) |
- Ціна: від 15 093 ₴/од.










