
Витяжка Aurica 90, 90 см, 600 м3/год, світлодіодне сенсорне скло, біле, 90 см ⁇ Без змінного фільтра ⁇ Білий
- В наявності
- Код: 10032767
від 19 286 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Aurica 90 90 см, 600 м3/год Світлодіодне сенсорне скло, біле Найкраще повітря на кухнях малого та середнього розміру: витяжка Klarstein Aurica 90 — яскрава подія. Завдяки двигуну потужністю 190 Вт із трьома швидкостями та продуктивністю відпрацьованого повітря до 600 м3/год, він ефективно видаляє пару та серпанок під час приготування їжі. Світло, що входить, забезпечує гарну видимість, а конструкція дає змогу вільно переміщатися навколо печі. Настінна витяжка Klarstein Aurica 90 — це потужна скляна розкіш для кухні. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 20,9 кг кг |
| Висота каміна | близько 40-75 см |
| Довжина кабеля живлення | близько 140 см |
| До 600 м3/ч | Сила витяжного повітря в 3 етапи |
| Клас динамічної ефективності рідини | C |
| Клас за ступеням виділення жиру | D |
| Клас енергоефективності | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Матеріал Згасання каміна/корпус | Нержавіюча сталь |
| Матеріальний фронт | Стекло |
| Спільна споживання потужності на найвищому рівні з включеним світлом | 193 Вт |
| Шум на робочому місці | 71 дБ максимум |
| Розміри (без зменшення вогню) | приблизно 90 х 50 х 33 см (ШХХХГ) |
| Розміри (Комн, одна частина) | приблизно 20 х 40 х 17,5 см (ШхВхГ) |
| Розміри витяженого шланга | близько 15 х 45-150 см (hexL) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| опеціонально доступні фільтри з активованим вугіллям (артікул) | 10030727) |
- Ціна: від 19 286 ₴/од.








