
Витяжка Antonia без голови 90 см 350 м3/год сенсорна панель керування EEC B скло біле 90 см ⁇ Білий
- В наявності
- Код: 10034869
від 15 931 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Antonia без голови 90 см 350 м3/год сенсорна панель керування EEC B скло біле Тепер на кухню приходять блиск і атмосфера — витяжка Klarstein Antonia також усуває пару та запахи їжі. Витяжка Klarstein Antonia швидко справляється з серпанком і бульбашками над варильною панеллю. Завдяки трьом рівням потужності продуктивність праці можна легко адаптувати до процесу приготування. На найвищому рівні продуктивності він транспортує до 350 м3/год відпрацьованого повітря з кухні та навіть може приготувати кілька страв. Дві світлодіодні лампи для варильної поверхні дають змогу завжди добре бачити сковорідки та каструлі. Витяжка Klarstein Antonia особливо приваблива завдяки своїй елегантній передній частині, що складається з трьох гламурних скляних сегментів. Щоб ніщо не порушувало елегантний зовнішній вигляд, всі елементи керування інтегровані безпосередньо в поверхню у формі сенсорної панелі з дисплеєм. Витяжку можна легко використовувати в режимі рециркуляції. Для фільтрації запахів потрібні два додаткові фільтри з активованим вугіллям (артикул 10032844). Шляхетна розкіш для кухні: з витяжкою Klarstein Antonia варильні панелі набувають особливої атмосфери, а кухні — чистого повітря. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 15,25 кілограмів кг |
| Всі при цьому | включає в себе витяжну шланг, зворотні заслінки, мастильні фільтри, кришку каміна і сентальні матеріали |
| Висота загасання каміна | приблизно 40 - 78 см |
| Витяжне або рециркуляційне повітря | вмонтований алюмінієвий фільтр з масою і можливість переробки в режимі рециркуляції повітря |
| Витяжний шланг | близько 15 х 163 см (hexL) |
| Довжина кабеля | приблизно 130 см |
| Клас за ступеням виділення жиру | D |
| Клас енергоефективності | B |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 350 м3/ч при використаній потужності всього 65 Вт |
| Потребована потужність Освітлення вареної панелі | 2 х 1,5 Вт |
| Потребується потужність двигуна | 65 Вт |
| Простота для використання | три з винятків рівня потужності з сенсорною панеллю керування і світлодіодним дисплеям |
| Розміри (максимальні розміри пристрою) | приблизно 90 х 39 х 32,5 см (ШХВГ без затухання каміна) |
| Розміри зменшення каміна (одна частина) | близько 23 х 40 х 16,5 см (ШхВХГ) |
| Режим рециркуляції повітря | Щоб фільтрувати запах, потрібно 2 фільтри з активованим вугіллям (знімка 10032844) |
| Стиль | Передня частина з трьох блискучих закриваних скляних панелей |
| Рівень звукової потужності | 64 дБ |
| Елегантність на кухні | Гігантська витяжка зі скляним фасадом в компактному дизайні без голови |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| Ергономічний і зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| Клас динамічної ефективності рідини | D |
- Ціна: від 15 931 ₴/од.











