
Витяжка Eleonora 90 420 м3/ч Сенсорна панель розсіяного світла EEC A++ 90 см ⁇ Білий (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10035383
від 22 640 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Eleonora 90 420 м3/год із сенсорною панеллю навколишнього освітлення EEC A++ Витяжка Klarstein Eleonora надає кухні блиску й атмосфери, а також усуває запах пари та їжі. Витяжка Eleonora 90 швидко справляється з серпанком і бульбашками над варильною панеллю. Ви можете легко налаштувати три рівні потужності відповідно до процесу приготування за допомогою сенсорної панелі керування на передній панелі. На найвищому рівні продуктивності він транспортує до 420 м3/год відпрацьованого повітря з кухні та навіть може приготувати кілька страв. Завдяки новітнім технологіям рівень шуму та споживання енергії підтримуються на приємно низькому рівні — лише 59 дБ, а клас енергоефективності A++. Особливою родзинкою витяжки Klarstein Eleonora 90 є перемикне навколишнього освітлення, яке завжди пропонує правильне освітлення з різними кольорами RGB. Витяжка з елегантним дизайном із кольорового безпечного скла органічно вписується в будь-який кухонний гарнітур. Крім того, дві білі світлодіодні лампи для варильної поверхні забезпечують постійний огляд сковорідок і каструль. До комплекту постачання входять усі матеріали, необхідні для настінного монтажу, шланг для відведення повітря та відповідний кожух димоходу. За допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям (арт. 10035386) витяжку також можна легко перевести в режим рециркуляції. Шляхетна розкіш, відповідне освітлення й екологічність для вашої кухні: з витяжкою Klarstein Eleonora 90 варильні панелі набувають особливої атмосфери, а кухні — чистого повітря. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 20 кг кг |
| Висота загасання каміна | приблизно 80 см |
| Діаметр витяженого шланга | 13 см (he) |
| Довжина витяжного шланга | приблизно 160 см |
| Довжина кабеля живлення | приблизно 160 см |
| Клас за динамічною ефективності рідини | A |
| Клас за ступеням виділення жиру | D |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Червонка | з анімованим підсвічуванням RGB Ambience різних кольорів |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим за допомогою фільтрів з активованим вугіллям |
| Мера | Згасання каміна (одна частина) близько 22 х 43 х 17,5 см (ШХВХГ) |
| Могутній і ефективний | з трьома рівнями потужності і потужністю витяженого повітря до 420 м3/ч |
| Заощадження енергії | 10 кВтч/год |
| Швидкодія | 76 Вт кг/ час |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50 Гц |
| Заощадженийнергос | з класом енергоефективності A++ |
| Ергономічний і зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| низький робочий шум | 42 / 59 дБ на найнижчому або найвищому рівні потужності |
- Ціна: від 22 640 ₴/од.










