
Витяжка Clara 90, скло 509 м3/год, сенсорне навколишнє освітлення 90 см ⁇ Чорний (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10040142
від 25 994 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Скло витяжки Clara 90 509 м3/год сенсорне навколишнє освітлення Витяжка Klarstein Clara 90 надійно всмоктує запахи та пари з продуктивністю відпрацьованого повітря 509 м3/год і забезпечує приємний клімат у приміщенні для всіх типів приготування їжі. Чіткий і водночас елегантний дизайн Clara 90 робить її привабливою над вашою плитою, а світло, що перемикається, змушує сяяти настінну витяжку. Ви можете зручно та наочно настроїти всі параметри за допомогою сенсорного керування. Алюмінієвий жироуловлювальний фільтр, придатний для миття в посудомийній машині, добре захований за скляною передньою частиною: це захищає витяжний повітровід і внутрішній простір від забруднення. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 20 кг кг |
| Довжина шнура живлення | приблизно 170 см |
| Клас динамічної ефективності рідини | A |
| Клас за ступеням виділення жиру | D |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Компактний настінний витяжна шафа | Для більшої свободи пересування |
| Матеріал Згасання каміна/корпус | Нержавіюча сталь |
| Матеріальний фронт | Стекло |
| Мера | приблизно 90 х 44 43 см (ШхВГ) |
| Шум на робочому місці | 43 - 61 дБ |
| Розмір витяжного шланга (видовженого) | близько 15 х 45-150 см (hexL) |
| Розміри каміна (одна частина) | приблизно 22,2 х 40 х 17,2 см (ШхВхГ) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| опеціонально доступні фільтри з активованим вугіллям (артікул) | 10027530) |
- Ціна: від 25 994 ₴/од.









