
Витяжка Silver Lining 90 90 см 568 м3/год EEC A неіржавка сталь 90 см (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10035318
від 22 221 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Silver Lining 90 90 см 568 м3/год EEK A Неіржавка сталь Найкраще повітря на кухні: настінна витяжка Klarstein Silver Lining усуває пару під час приготування їжі та вражає своєю позачасовою суцільною передньою панеллю з неіржавкої сталі. Витяжка Klarstein Silver Lining швидко справляється з серпанком і бульбашками над варильною панеллю: завдяки трьом рівням потужності її потужність можна легко адаптувати до процесу приготування в будь-який час. На найвищому рівні продуктивності він транспортує до 568 м3/год відпрацьованого повітря з кухні та навіть може впоратися з приготуванням кількох страв. Завдяки новітнім технологіям енергоспоживання підтримується на приємно низькому рівні з екологічно безпечним класом енергоефективності А. Всі елементи керування інтегровані безпосередньо в поверхню витяжки з неіржавкої сталі у формі сенсорної панелі зі світлодіодним дисплеєм, що робить керування неймовірно простим. За допомогою двох перемиканих світлодіодних ламп для варильної поверхні ви завжди можете стежити за каструлями та сковорідкими. Непідвладна часу розкіш і екологічність: з витяжкою Klarstein Silver Lining кухня наповнюється свіжим повітрям і привертає увагу. Витяжку можна перевести в режим рециркуляції за допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Благородний дизайн | Цільна передня частина з нержавіючої сталі і прихований алюмінієвий фільтр |
| Вага | близько 15 кілограмів кг |
| Поле зору | Включені освітлення панелі для кращого огляду на плиту |
| Всі при цьому | включає в себе настінні кронштейни, заслунку каміна, витяжної шланг і мокрі матеріали |
| Висота загасання каміна | приблизно 40 - 78 см (В) |
| Діаметр витяженого шланга | близько 15 см (he) |
| Згасання каміна (одна частина) | приблизно 23,3 х 40 х 17,3 см (ШхВхГ) |
| Клас енергоефективності | A |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим за допомогою фільтрів з активованим вугіллям |
| Мера | приблизно 89,5 х 36,2 х 43 см (ШхВХГ) |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 568 м3/ч |
| Потребується потужність двигуна | 165 Вт |
| Потребується потужність освітлення | 2 х 1,5 Вт |
| Простота для використання | три з винятків рівня потужності з сенсорною панеллю керування і світлодіодним дисплеям |
| Розкіш для будь - якої кухні | елегантна витяжка з нержавіючої сталі |
| Степінь виділення жиру | 69,4 % |
| Рівень звукової потужності | 61/67 дБ |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Заощадженийнергос | з екологічно чистим класом енергоефективності A |
| Ергономічний і зручний | компактний головний ковпачок з нахилною конструкцією для свободи пересування над варною панеллю |
| річне споживання енергії | 42 кВтч/а |
| Клас динамічної ефективності рідини | B |
| максимальна потужність витяженого повітря | 568 м3/ч |
| відповідні фільтри з активованим вугіллям | Стаття 10030983 |
- Ціна: від 22 221 ₴/од.











