
Витяжка Silver Lining 60 60 см 600 м3/год EEC A неіржавка сталь 60 см (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10033777
від 18 447 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Silver Lining 60 60 см 600 м3/год EEC A Неіржавка сталь Найкраще повітря на кухні: витяжка Klarstein Silver Lining 60 усуває пару під час приготування їжі та вражає своїм класичним суцільним корпусом із неіржавкої сталі. Витяжка Silver Lining 60 швидко справляється з димом і бульбашками над варильною панеллю: завдяки трьом рівням потужності її потужність можна легко адаптувати до процесу приготування в будь-який час. На найвищому рівні продуктивності він транспортує до 600 м3/год відпрацьованого повітря з кухні та навіть може приготувати кілька страв. Завдяки новітнім технологіям енергоспоживання підтримується на приємно низькому рівні з екологічно безпечним класом енергоефективності А. Всі елементи керування вбудовані у формі сенсорної панелі зі світлодіодним дисплеєм безпосередньо в елегантну поверхню з неіржавкої сталі витяжки, що робить експлуатацію неймовірно простою. За допомогою двох перемиканих світлодіодних ламп на варильній панелі ви завжди можете стежити за каструлями та сковорідками. Непідвладна часу розкіш і екологічність: з витяжкою Silver Lining від Klarstein кухні отримують свіже повітря та привертають увагу. Витяжку можна перевести в режим рециркуляції за допомогою двох фільтрів з активованим вугіллям (10030983). PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Благородний дизайн | Цільний корпус з нержавіючої сталі і прихований алюмінієвий фільтр |
| Вага | приблизно 13,5 кг кг |
| Висота загасання каміна | приблизно 40 - 79 см (В) |
| Діаметр витяженого шланга | близько 15 см (he) |
| Клас енергоефективності | A |
| Легкозброєний | може бути переобозброєно у режим рециркуляції за допомогою фільтрів з активованим вугіллям (стаття 10030983) |
| Мера | приблизно 60 х 36 х 43 см (ШХХХГ) |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 600 м3/ч |
| Простота для використання | три з винятків рівня потужності з сенсорною панеллю керування і світлодіодним дисплеям |
| Степінь виділення жиру | 69,4 % |
| Рівень звукової потужності | 61/67 дБ |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Заощадженийнергос | з екологічно чистим класом енергоефективності A |
| Ергономічний і зручний | компактний головний убір, щоб можна було пересуватися над вареною панеллю |
| річне споживання енергії | 42 кВтч/а |
| максимальна потужність витяженого повітря | 600 м3/ч |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 18 447 ₴/од.











