
Витяжка Lorea 60 з 2 чорними фільтрами з активованим вугіллям (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 60002201
від 16 770 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Lorea 60, включно з 2 фільтрами з активованим вугіллям чорного кольору. Текст для елементів набору. Практичний комплект без додаткових покупок або заходів щодо переобладнання: витяжка Klarstein Lorea 60 постачається з необхідним вугільним фільтром для нескладної роботи в режимі рециркуляції. Елегантна та практична витяжка Klarstein Lorea. Він не тільки збагачує вашу кухню надійним помічником у видаленні пари та запахів їжі, але й розкішною прикрасою. Завдяки своїй здатності працювати без голови він дає змогу без проблем працювати без проблем. Також постійно заглядайте в задні горщики, не нахиляючись і не вдаряючись головою. Коли витяжка починає працювати, кухонні випари видаляються зі швидкістю до 280 м3/год. Завдяки трьом рівням потужності — низькому, середньому та високому — витяжка Klarstein Lorea справляється з кухонними випаровуваннями. Lorea керується абсолютно нескладним способом за допомогою 5-кнопкової сенсорної панелі. Робоче світло, яке можна ввімкнути й складається з двох світлодіодних ламп потужністю 1,5 Вт, допомагає освітлювати каструлі та сковорідки зверху та дає пристрасним спостерігачам за горщиками яскраву інформацію. Витяжка Klarstein Lorea з елегантною передньою панеллю із загартованого спеціального скла випромінює елегантний блиск, особливо в сучасній кухні, але вона також добре працює як розкішний контрапункт у класичному оточенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (включний) | близько 15 кілограмів |
| Вага до фільтра | 65 г |
| Мера | 105 х 20 мм (ØxH) |
| Мінімальна висота витяжки над вареною поверхнею | 65 см |
| Потребується потужність | 68 Вт макс. (вентиляція 65 Вт + світлодіод 2 х 1,5 Вт) |
| Розміри (витяжка) | приблизно 60 х 38 х 30 см (ШХВХГ) |
| Розміри (витяжка шланга) | приблизно 200 х 15 см (Lxha) |
| Розміри (облицювання) | приблизно 22 х 40 х 17,5 см (ШхВхГ) |
| Електропостачання | 230 В 50 Гц |
| максимальна потужність витяженого повітря | 290 м3/ч |
| три рівні потужності | низький, середній, високий |
| Дуже низький робочий шум | Менше 58 дБ на найвищому рівні потужності |
- Ціна: від 16 770 ₴/од.










