
Витяжка Balzac Silent 60 250 Вт 3 рівні 604 м3/год LED EEC A 60 см (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10035466
від 14 254 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Balzac Silent 60 250 Вт 3 рівні 604 м3/год LED EEC A Найкраще повітря на кухні: витяжка Klarstein Balzac Silent 60 надає кухням стильний вигляд і швидко усуває пару та серпанок під час приготування їжі. Витяжка Klarstein Balzac Silent 60 з потужністю мотора 250 Вт у режимі рециркуляції забезпечує чисте повітря без димки на кухнях малого та середнього розміру. Три рівні продуктивності виробляють до 604 м3 відпрацьованого повітря на годину й адаптують настінну витяжку без напору до відповідного об'єму готування. Balzac Silent 60 дуже тихий, усього 60 дБ на найвищому рівні. Конструкція витяжки завширшки 60 см, яка підіймається вгору, особливо практична та дає голові необхідну свободу рухів під час приготування їжі. Витяжний ковпак практично не вимагає місця за глибиною. Перемикне світло з 2 світлодіодними лампами по 1,5 Вт забезпечує гарну видимість біля плити. Ви можете зручно керувати вентиляцією й освітленням за допомогою переднього сенсорного дисплея. Швидкий таймер легко вентилює впродовж 5 хвилин, а потім вимикає пристрій. На додаток до сильних експлуатаційних характеристик настінна витяжка Klarstein Balzac Silent 60 переконлива як розкішна частина кухонного обладнання: корпус із неіржавкої сталі надає їй сучасного вигляду, який доповнюється бічними елементами з безпечного скла та 2-ма частина кожуха димохода. Справжня особливість на кухні. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкий таймер | 5 Хвилин таймера роз’ єднання для наступної вентиляції |
| Вага | близько 14 кілограмів кг |
| Поле зору | ввімкнене світло сонячної поверхні 2 x 1,5 Вт |
| Витяжний шланг | близько 15 х 150 см (hexL) |
| Довжина кабеля живлення | близько 140 см |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Нетиповий | може бути переобозброєно у рециркуляційний режим з двома фільтрами з активованим вугіллям |
| Спільне споживання струму під час увімкненого освітлення на найвищому рівні | 253 Вт |
| Шум на робочому місці | 60 дБ на найвищому рівні |
| Розміри (без каміна) | приблизно 59,5 х 50 х 34,5 см (ШхВХГ) |
| Розміри (Комн) | приблизно 32 х 50 х 27,5 см (ШХВХГ) |
| Зручний | Просте керування за допомогою панелі датчиків цифрових дисплеїв |
| Екологічний чистий | з класом енергоефективності A |
| Елегантний | Корпус з нержавіючої сталі з захисними скляними елементами та прихованим мастиланим фільтром |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Енергічний | з потужністю витяжного повітря до 604 м3/ч у три етапи |
| відповідний фільтр з активованим вугіллям | 10 млн.д. восьмійсотдватьсемь. |
- Ціна: від 14 254 ₴/од.











