
Комплект рециркуляції витяжки Aurica 60 см фільтр з активованим вугіллям чорний 60 см ⁇ Зі змінним фільтром ⁇
- В наявності
- Код: 60002284
від 18 447 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Комплект рециркуляції для витяжки Aurica Фільтр з активованим вугіллям 60 см, чорний Текст для елементів набору. Найкраще повітря на кухні: витяжка Klarstein Aurica 60 надає кухням стильний вигляд і швидко усуває пару та серпанок під час приготування їжі. Витяжка Klarstein Aurica 60 з двигуном потужністю 165 Вт у режимі рециркуляції забезпечує чисте повітря без димки на кухнях малого та середнього розміру. Три рівні продуктивності забезпечують продуктивність до 620 м3 відпрацьованого повітря на годину й адаптують настінну витяжку без головки до відповідного об'єму готування. Конструкція витяжки завширшки 60 см, яка підіймається вгору, особливо практична та дає голові необхідну свободу рухів під час приготування їжі. Витяжний ковпак практично не вимагає місця за глибиною. Вентиляція й освітлення керуються через передню робочу секцію. Швидкий таймер легко вентилює впродовж 5 хвилин, а потім вимикає пристрій. Елегантна витяжка дуже легко керується за допомогою вбудованої сенсорної панелі керування з цифровим дисплеєм. Перемикне світло з 2 світлодіодними лампами по 1,5 Вт забезпечує гарну видимість біля плити. На додаток до сильних експлуатаційних характеристик настінна витяжка Klarstein Aurica 60 вражає як розкішна частина кухонного обладнання: чорна передня панель із відкидною панеллю з глянсового безпечного скла надає їй сучасного вигляду, , який доповнюється 2 шт., чорний кожух димоходу. Потужна, скляна розкіш для кухні. Витяжку можна легко перевести в режим рециркуляції за допомогою доданих вугільних фільтрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| 165 Вт | Витяжка з потужністю двигуна |
| 600 м3/ч | потужність витяжного повітря в 3 етапи |
| Без голови | Зручна і безкоштовна робота на плиті |
| Вага | близько 15 кілограмів кг |
| Вага до фільтра | 210 г |
| Висота каміна | близько 40-75 см |
| Довжина кабеля живлення | близько 140 см |
| Клас динамічної ефективності рідини | C |
| Клас за ступеням виділення жиру | C |
| Клас енергоефективності | B |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Матеріал Згасання каміна/корпус | Нержавіюча сталь |
| Матеріальний фронт | Стекло |
| Мера | 17,6 х 3,5 см (ØxH) |
| Спільна споживання потужності на найвищому рівні з включеним світлом | 168 Вт |
| Освітлення поверхні варення | Перемикання для доброго погляду |
| Відкиднений | елегантна захисна скляна передня |
| Шум на робочому місці | 71 дБ максимум |
| Розміри (без зменшення вогню) | приблизно 60 х 50 х 33 см (ШхВхГ) |
| Розміри (Комн, одна частина) | приблизно 20 х 40 х 17,5 см (ШхВхГ) |
| Розміри витяженого шланга | близько 15 х 45-150 см (hexL) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| опеціонально доступні фільтри з активованим вугіллям (артікул) | 10030727) |
- Ціна: від 18 447 ₴/од.










