
Витяжка Lorea 60 з 2 фільтрами з активованим вугіллям ⁇ Білий (Німеччина, читати опис)
- Під замовлення
- Код: 60002199
Відправка з 10 квітня 2026від 13 835 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Lorea 60 з 2 фільтрами з активованим вугіллям ⁇ Білий текст для елементів набору. Практична комплектація без жодних додаткових покупок або заходів щодо переобладнання: витяжка Klarstein Lorea 60 постачається з необхідним фільтром з активованим вугіллям для нескладної роботи в режимі рециркуляції. Елегантна та практична витяжка Klarstein Lorea. Він не тільки збагачує вашу кухню надійним помічником у видаленні пари та запахів їжі, але й розкішною прикрасою. Завдяки своїй здатності працювати без голови він дає змогу без проблем працювати без проблем. Також постійно заглядайте в задні горщики, не нахиляючись і не вдаряючись головою. Коли витяжка починає працювати, кухонні випари видаляються зі швидкістю до 280 м3/год. Завдяки трьом рівням потужності — низькому, середньому та високому — витяжка Klarstein Lorea справляється з кухонними випаровуваннями. Lorea керується абсолютно нескладним способом за допомогою 5-кнопкової сенсорної панелі. Робоче світло, яке можна ввімкнути й складається з двох світлодіодних ламп потужністю 1,5 Вт, допомагає освітлювати каструлі та сковорідки зверху та дає пристрасним спостерігачам за горщиками яскраву інформацію. Витяжка Klarstein Lorea з елегантною передньою панеллю із загартованого спеціального скла випромінює свіжий блиск, особливо в сучасній кухні, але вона також добре працює як розкішний контрапункт у класичному оточенні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (включний) | близько 15 кілограмів |
| Вага до фільтра | 65 г |
| Мера | 105 х 20 мм (ØxH) |
| Мінімальна висота витяжки над вареною поверхнею | 65 см |
| Розміри (витяжка) | приблизно 60 х 38 х 30 см (ШХВХГ) |
| Розміри (витяжка шланга) | приблизно 200 х 15 см (Lxha) |
| Розміри (облицювання) | приблизно 22 х 40 х 17,5 см (ШхВхГ) |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
| вмонтоване освітлення вареної поверхні | 2 х 1,5 Вт светодиод |
| максимальна потужність витяженого повітря | 290 м3/ч |
| три рівні потужності | низький, середній, високий |
- Ціна: від 13 835 ₴/од.









