
Витяжка Lorea без насадки 90 см 290 м3/год сенсорне скло чорний 90 ⁇ Чорний (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10030212
від 15 093 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Lorea без голови 90 см 290 м3/год сенсорне скло чорне Елегантне витяжка з розкішною фронтальною панеллю із загартованого скла для комфортної роботи без голови. Видаляє кухонні випари на 3 рівнях потужності з продуктивністю відпрацьованого повітря до 290 м3/год і простим сенсорним керуванням. Дві вбудовані, яскраві та енергоощадні світлодіодні робочі фари. Елегантна та практична витяжка Klarstein Lorea. Він не тільки збагачує вашу кухню надійним помічником у видаленні пари та запахів їжі, але й розкішною прикрасою. Завдяки своїй здатності працювати без голови він дає змогу без проблем працювати без проблем. Також постійно заглядайте в задні горщики, не нахиляючись і не вдаряючись головою. Коли витяжка починає працювати, кухонні випари видаляються зі швидкістю до 290 м3/год. Завдяки трьом рівням потужності — низькому, середньому та високому — витяжка Klarstein Lorea справляється з кухонними випаровуваннями. Lorea керується абсолютно нескладним способом за допомогою 5-кнопкової сенсорної панелі. Робоче світло, яке можна ввімкнути й складається з двох світлодіодних ламп потужністю 1,5 Вт, допомагає освітлювати каструлі та сковорідки зверху та дає пристрасним спостерігачам за горщиками яскраву інформацію. Витяжка Klarstein Lorea з елегантною передньою панеллю із загартованого спеціального скла випромінює свіжий блиск, особливо в сучасній кухні, але вона також добре працює як розкішний контрапункт у класичному оточенні. Витяжку можна перевести в режим рециркуляції. Відповідний фільтр з активованим вугіллям можна знайти за наступним артикулом: 10029644 Інструкція з експлуатації у форматі PDF.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (витяжка) | близько 10,4 кг |
| Вага (обличчя) | близько 1 кг |
| Мінімальна висота витяжки над вареною поверхнею | 65 см |
| Розміри (витяжка) | приблизно 90 х 38 х 30 см (ШхВхГ) |
| Розміри (витяжка шланга) | приблизно 200 х 15 см (Lxha) |
| Розміри (облицювання) | приблизно 22 х 40 х 17,5 см (ШхВхГ) |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
| вмонтоване освітлення вареної поверхні | 2 х 1,5 Вт светодиод |
| максимальна потужність витяженого повітря | 290 м3/ч |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська) |
| три рівні потужності | низький, середній, високий |
- Ціна: від 15 093 ₴/од.






