
Витяжка Sabia 60 ⁇ 60 см ⁇ 600 м3/год ⁇ Клас енергоефективності А ⁇ включно з 2 фільтрами з активованим вугіллям
- В наявності
- Код: 60002217
від 23 478 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Sabia 60 ⁇ 60 см ⁇ 600 м3/год ⁇ Клас енергоефективності А ⁇ включно з 2 фільтрами з активованим вугіллям. Чисте повітря на невеликих кухнях — витяжка Klarstein Sabia швидко усуває серпанок над плитою на кухнях малого та середнього розміру. Завдяки 3 рівням потужності продуктивність вашої роботи можна легко адаптувати до процесу приготування. На найвищому рівні потужності він транспортує до 600 м3/год повітря з кухні та навіть може впоратися з приготуванням кількох страв. Завдяки новітнім технологіям рівень шуму та споживання енергії підтримуються на приємно низькому рівні. Витяжка Klarstein Sabia особливо приваблива завдяки своєму вигнутому всередину дизайну та чорному безпечному склу. Настінна витяжка без голови надає кожному кухонному гарнітуру нотку розкоші. Дві лампи на варильній панелі, які можна ввімкнути, не тільки надають їй додаткового світла, але й забезпечують гарний огляд сковорідок і каструль. Щоб ніщо не заважало елегантній поверхні, всі елементи керування інтегровані безпосередньо в скляну поверхню у формі сенсорної панелі з дисплеєм. До комплекту постачання входять усі матеріали, необхідні для настінного монтажу, шланг для відведення повітря завдовжки 1,5 м і відповідний екран для шланга. За допомогою доданого фільтра з активованим вугіллям витяжку можна легко перевести в режим рециркуляції. Шляхетна розкіш і екологічність для кухні: з витяжкою Klarstein Sabia варильні поверхні набувають нової родзинки, а кухні — чистого повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Благородний дизайн | зігнута всередину передня частина з білого захисного скла з затуханням каміна з нержавіючої сталі |
| Вага | приблизно 20 кг кг |
| Вага (один фільтр) | близько 235 р |
| Поле зору | з вмиканим світлодіодним освітленням |
| Висота загасання каміна | приблизно 40 - 75 см |
| Витяжний шланг | 150 х 15 см (Lxha) |
| Довжина кабеля живлення | близько 1,40 м |
| Запасна частина | для тривалої доброї продуктивності фільтра |
| Легке переохолодження | від витяжного повітря до рециркуляційного режиму |
| Могутній проти диму | максимальна потужність вентилятора до 600 м3/ч і можливо переобладнання в режимі рециркуляції повітря |
| Розміри (максимальні розміри пристрою) | приблизно 60 х 50 х 45 см (ШХВГ без загасання каміна) |
| Розміри (один фільтр) | близько 175 х 35 мм (hexH) |
| Розкішний | витяжка завширшки 60 см для настінного встановлення |
| Свіже повітря на кухні | підходить для невеликих і середніх кухонних зон |
| Свобода на вареній панелі | багато місця завдяки конструкції без голови |
| Екологічно чистий і економний | з класом енергії A |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Мінімальна/максимальна глибина пристрою | близько 17/45 см |
| низький робочий шум | 67 дБ на найвищому рівні потужності |
- Ціна: від 23 478 ₴/од.











