
Витяжка Colette 90 см 600м3/год EEC A неіржавка сталь срібло (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10033776
від 33 122 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Colette 90 см 600 м3/год EEC Срібляста неіржавка сталь Найкраще повітря на кухні завдяки чудовій ефективності: витяжка Klarstein Colette надійно видаляє пару під час приготування їжі та вражає своїм елегантним дизайном. Острівна витяжка Colette поєднує в собі сучасні технології та стильну елегантність. Завдяки трьом рівням потужності він справляється з кухонними випаровуваннями й обробляє до 600 м3 відпрацьованого повітря на годину. Він керується легко й інтуїтивно за допомогою сенсорної панелі керування з цифровим дисплеєм. Регульований таймер може використовуватися для автоматичного вимкнення з кроком від 5 до 60 хвилин. Завдяки перемикному й енергоощадному світлодіодному освітленню варильної поверхні ви завжди можете стежити за каструлями та сковорідкими. Завдяки сучасному дизайну, виготовленому з неіржавкої сталі та скла, острівна витяжка Colette випромінює незрівнянний шарм і привертає увагу в будь-яких кухонних умовах. Витяжку можна перевести в режим рециркуляції за допомогою доданого вугільного фільтра. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Благородний дизайн | Створений з нержавіючої сталі та скла для будь - якої кухонної обстановки |
| Вага | приблизно 28,2 кг кг |
| Поле зору | 4- світлодіодічне освітлення варної поверхні і клас ефективності освітлення A |
| Висота загасання каміна | приблизно 58 - 116 см (В) |
| Діаметр витяженого шланга | близько 15,5 см (he) |
| Клас енергоефективності | A |
| Легкозброєний | можна переобозброювати у рециркуляційний режим за допомогою доданих вугільних фільтрів |
| Могутня проти диму | максимальна вихідна потужність відпрацьованого повітря до 600 м3/ч |
| Особливо ефективними | Великий острівний ковпак з класом динамічної ефективності рідини A |
| Розміри (без зменшення вогню) | приблизно 90 х 7 і NBSP; 60 см (ШхВхГ) |
| Рівень звукової потужності | 72 дБ |
| Четверте керування | 3 Виділених рівня потужності з сенсорною панеллю керування і цифровим дисплеїв |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Заощадженийнергос | продуктивний і екологічно чистий з класом енергоефективності A |
| максимальна потужність витяженого повітря | 600 м3/ч |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, французька, іспанська, італійська) |
- Ціна: від 33 122 ₴/од.











