
Острівна витяжка Beretta Ø35 см витяжка/рециркуляція 650 м3/год LED-фільтр з активованим вугіллям неіржавка
- В наявності
- Код: 10033717
від 27 671 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Beretta Ø35 см, витяжне/рециркуляційне повітря, 650 м3/год, світлодіодний фільтр з активованим вугіллям, неіржавка сталь, захист від вогню та пари та кухонних запахів: острівна витяжка Klarstein Beretta надає кухні блиску і звільняє повітря від пари та запахів. Досконалість для кухонного острова. З витяжкою Klarstein Beretta окремі кухонні зони, що стоять, набувають розкішного завершального штриха, тому що назва цієї острівної витяжки говорить сама за себе. Витяжна колона стійко та надійно кріпиться до стелі та спокійно справляється з будь-якими парами, що виникають під час приготування їжі. У трьох рівнях продуктивності він невтомно циркулює до 650 м3/год повітря, видаляючи жир і запахи з кухонного повітря. Це робить його ідеальним для великих просторів американської острівної кухні. Вбудована світлодіодна підсвітка варильної поверхні випромінює яскраве біле світло на всіх робочих рівнях. Робочі рівні та освітлення легко вибираються з передньої панелі. Острівна витяжка підходить як для витяжного, так і для рециркуляційного режиму. Щоб шланг відпрацьованого повітря не був помітний, він має кришку димохода завдовжки 60 см, яка надійно з'єднана з несною конструкцією. У режимі рециркуляції два додаткові фільтри з активованим вугіллям (арт. 10027530), що входять до комплекту постачання, усувають запахи абсолютно непомітно. Зовнішній вигляд острівної витяжки Klarstein Beretta також абсолютно елегантний. Круглий корпус із матової неіржавкої сталі надає вашому кухонному острові стильний блиск без зайвої суєти. Чисте повітря й елегантний дизайн: острівна стельова витяжка Klarstein Beretta дарує кухні яскраві моменти. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (витяжка / засунка каміна) | дорівнює 9,4 / 5,7 кг |
| Поле зору | ввімкнене світло сонячної поверхні (2 x 1 Вт) з класом ефективності освітлення A |
| Всі при цьому | підходить для роботи з рециркуляційним або витяженим повітрям, включаючи фільтри з активованим вугіллям і витяжкою шланга |
| Висота дірки Капот + заслунка каміна | від 99 до 117 см |
| Довжина кабеля | 180 см |
| Компактний | Плавне встановлення над вареною поверхнею для зручної і безкоштовної роботи на плиті |
| Потужний | максимальна циркуляція повітря до 650 м3/ч |
| Простота для використання | Керування кнопками світлодіодного підсвічування |
| Розміри Загасання каміна | близько 35 х 60 см (hexH) |
| Розмір витяжки | близько 35 х 60 см (hexH) |
| Розміри витяженого шланга | близько 15 х 210 см (hexL) |
| Точка фокусування | Острівна витяжна шафа для потовкового монтажу над окремо стоячими плитами для приготування їжі |
| Чиста розкіш | Глибокий корпус з матової нержавіючої сталі |
| Чисте повітря | Смачний алюмінієвий фільтр і фільтр з активованим вугіллям для кухонних запахів |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
| Енергічний | витяжний ковпак діаметром 35 см з потужністю двигуна 190 Вт в три етапи |
- Ціна: від 27 671 ₴/од.











