
Витяжка Futurelight Smart Island з циркуляцією повітря 420 м3/год LED неіржавка сталь золото (Німеччина, читати
- Під замовлення
- Код: 10038708
Відправка з 09 квітня 2026від 28 510 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Futurelight Smart, що циркулює повітря, 420 м3/год, світлодіоди, неіржавка сталь назад у майбутнє: острівна витяжка Klarstein Futurelight Smart надає кухні елегантного блиску і звільняє її від пари та запахів за допомогою програми або керування жестами. Витяжка працює дуже розумно, керуючи нею за допомогою програми Klarstein. Хай де ви будете, за допомогою смартфона або планшета ви можете вмикати та вимикати витяжку та вибирати один із трьох рівнів потужності. Вони усувають димку та запахи завдяки циркуляції повітря до 420 м3/год. Вбудована біла світлодіодна підсвітка забезпечує ідеальний огляд каструль і сковорідок. А якщо у вас немає мобільного телефона під рукою, досить простого помаху, щоб повідомити керування жестами, що ви хочете. Розумне, елегантне та чисте повітря: витяжка Klarstein Futurelight — це майбутнє на кухні. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 15 кілограмів кг |
| Поле зору | Перемикання яскраво-білого світла на варній поверхні |
| Всі при цьому | включає два фільтри з активованим вугіллям, чотири троси, монтажну пластину і твердий матеріал |
| Довжина кабеля | 155 см |
| Довжина кабеля для підвіски | макс. 145 см |
| Розміри (корпус) | приблизно 42 х 37,5 х 42 см (ШХВХГ) |
| Підвіски потовкової підвіски | 26 х 2 26 см (ШхВхГ) |
| Вільно висить | острівна капот з потужністю двигуна 200 Вт |
| Сильний помічник | 3 Рівня потужності з потужністю рециркуляції повітря до 420 м3/ч |
| Розумний дім | Керування Wi-Fi та Klarstein App Exprience для Android або iOS |
| Чисте повітря | Смачний алюмінієвий фільтр і 2 фільтри з активованим вугіллям для захисту від запахів |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
- Ціна: від 28 510 ₴/од.









