
Витяжка Royal Flush Eco 60 см 576 м3/год A+ Ефект чорного мармуру (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10038407
від 49 949 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Витяжка Royal Flush Eco 60 см 576 м3/год A+ Ця висувна витяжка поводиться як туз у рукаві: елегантна витяжка Klarstein Royal Flush Eco з низхідною тягою не всмоктує зверху, а виконує свою роботу безпосередньо там, де виробляється пара. Це робить його особливо ефективним і надійним видаленням пари та запахів із максимальною продуктивністю відпрацьованого повітря 576 м3/год. Що вражає, так це те, що коли робота зроблена, вона м'яко та непомітно опускається назад у стільницю й набуває дуже елегантного дизайну. Потужна, елегантна та непомітна витяжка: елегантний Klarstein Royal Flush Eco. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Користувальницькі характеристики | |
| Електропостачання | 220 - 240 У~ / 50/60 Гц |
| Поле зору | ввімкнене світло сонячної панелі |
| Розміри всього | приблизно 61 х 73 х 38 см (ШхВГ) |
| просте керування | Зручна панель керування з дотиком до ковзання |
| річне споживання енергії | 15,7 кВтч/год |
| Клас енергоефективності | А+ |
| Шумове випромінювання | 57 дБ |
| свіже повітря | максимальна потужність витяжного повітря 576 м3/ч |
| Клас ефективності освітлення | B |
| Клас за ступеням виділення жиру | E |
| Ширина встановлення | 60 см |
| Клас динамічної ефективності рідини | A |
| Сила витяжного повітря | макс. 576 м3/ч |
| Режим рециркуляції повітря | опеціонально можна переобозброювати з фільтрами з активованим вугіллям |
| Розміри двигуна | приблизно 28 х 29 х 28 см (ШХХХГ) |
| Розміри корпуса | приблизно 60 х 73 х 9 см (ШхВГ) |
| Приборкова елегантність | видовженою в стільниці |
| Монтажний розмір вала | 59,2 х 8,8 см (ШХТ) |
| Розмір діафрагми | приблизно 61 х 0,5 х 11 см (ШхВхГ) |
| Ваша кухня, ваш стиль | доступний у чорному, білому, нержавіючої сталі або мармурі |
| Матеріали | Нержавіюча сталь, скло |
- Ціна: від 49 949 ₴/од.









