
Витяжка Bonita 90 см, 500 м3/год, острівна конструкція, неіржавка сталь, сріблястий (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10030823
від 35 218 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Кухонна витяжка Bonita 90 см, 500 м3/год, дизайн острівної витяжки з неіржавкої сталі Представниць острівна витяжка з класом енергоефективності B, трьома рівнями потужності та продуктивністю відпрацьованого повітря 500 м3/год. завширшки 90 сантиметрів. робота на витяжному повітрі. Можливість переходу на режим рециркуляції. Просте керування за допомогою 5 кнопок — кожух і вал із матової неіржавкої сталі. Найгарніша ефективність: острівна витяжка Klarstein Bonita звільняє кухню від димки та пари та збагачує її стильним видовищем у блискучому платті з неіржавкої сталі. Витяжка Klarstein Bonita поєднує в собі сучасні технології та стильну елегантність: завдяки трьом рівням потужності — низькому, середньому та високому — вона справляється з кухонними випаровуваннями й обробляє до 500 м3 відпрацьованого повітря за одну годину. Він керується абсолютно нескладно за допомогою 5 кнопок на передній панелі. Перемикне освітлення варильної поверхні допомагає правильно освітлювати каструлі та сковорідки й дає пристрасним спостерігачам за каструлями корисну інформацію. Завдяки своєму елегантному дизайну острівна витяжка Klarstein Bonita випромінює свіжий блиск, особливо в сучасних кухнях, але також є гарним розкішним контролером у класичному оточенні. Вона повністю годиться на нестаріючу елегантність матової неіржавкої сталі. Витяжка підходить для переведення в режим рециркуляції. Ви можете знайти потрібний фільтр з активованим вугіллям під артикульним номером 10031626. Інструкція з експлуатації у форматі PDF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 28 кілограмів кг |
| Глибина макс. | 60 см |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см |
| Довжина кабеля живлення | 1,5 м |
| Поверхня всмоктування | 71 х 35,5 см |
| Відстань між потовками | від 75 до 105 см |
| Техніка всмоктування | 1 Двигун, 2 відсіків агрегата - частково з тефлоновим покриттям |
| Ширина макс. | 90 см |
| Електропостачання | 220-240 У~, 50-60 Гц |
| Видима глибина шахти | 27 см |
| видиміша ширина люка | 30,5 см |
| Підручник з німецької мови (інші мови та ін. | Англійська) |
- Ціна: від 35 218 ₴/од.










