
Люстра XL острівна витяжка 90 см циркулювальне повітря 590 м3/год LED сенсорний білий (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10034523
від 23 059 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Chandelier XL 90 см, що циркулює повітря, 590 м3/год LED touch, білий Світний елегантність: острівна витяжка Klarstein Chandelier XL надає кухні блиску і звільняє повітря від пари та димки. Досконалість для кухонного острова. Витяжка Klarstein Chandelier XL надає окремо прилеглим кухонним зонам розкішний завершальний штрих, тому що назва цієї острівної витяжки говорить сама за себе. Витяжка вільно звисає з стелі на міцних сталевих тросах завдовжки 60 см і спокійно справляється з будь-якою парою, що виникає під час приготування їжі. Три рівні потужності забезпечують невпинну циркуляцію пари з витратою повітря до 590 м3/год, очищаючи кухонне повітря від жиру та диму. Це робить його ідеальним для великих просторів американської острівної кухні. На всіх робочих рівнях вбудована світлодіодна підсвітка варильної поверхні забезпечує яскраве біле світло, а кольорові світлодіоди на сенсорному керуванні точно показують, який рівень потужності був обраний. Зовнішній вигляд острівної витяжки Klarstein Chandelier XL також елегантний у дизайні Pure Ambience. Передня й задня панелі сяють розкішним білим безпечним склом, а бічні сторони — матовою неіржавкою сталлю. Чисте повітря й елегантний дизайн: острівна стельова витяжка Klarstein Chandelier XL надає кухні яскраві моменти. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 25 кілограмів кг |
| Поле зору | ввімкнене світло сонячної поверхні (2 х 1,5 Вт) з класом ефективності освітлення A |
| Довжина кабеля | 150 см |
| Компактний | Плавне встановлення над вареною поверхнею для зручної & безкоштовної роботи на плиті |
| Контроль чутливості | Просте керування за допомогою сенсорної панелі |
| Мера | приблизно 90 х 35 см (ШхВГ) |
| Потужний | максимальна потужність рециркуляції повітря до 590 м3/ч |
| Розміри нижньої панелі | приблизно 28,5 х 4 х 28,5 см (ШхВХГ) |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, іспанська, французька, італійська) |
| Чиста атмосфера | Передня і задня частини білого захисного скла, бічні сторони з матової нержавіючої сталі |
| Чиста розкіш | Острівна витяжна шафа для потовкового монтажу над окремо стоячими плитами для приготування їжі |
| Чисте повітря | Операції з алюмінієвими мастилами & додаткові вугільні фільтри, активовані вугіллям для кухонних запахів |
| Екологічний чистий | економний в класі енергоефективності A |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Енергічний | витяжний ковпак завширшки 90 см з потужністю двигуна 165 Вт в три етапи |
- Ціна: від 23 059 ₴/од.











