
Острівна витяжка Structura ⁇ ЕЕК: А ⁇ Відпрацьоване повітря/рециркуляційне повітря ⁇ 3 рівні ⁇ Повітряне
- В наявності
- Код: 10034851
від 25 155 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Structura ⁇ ЕЕК: А ⁇ Відпрацьоване повітря/рециркуляційне повітря ⁇ 3 рівні ⁇ Повітряний потік: макс. 641 м3/год ⁇ 41 х 35,5 см ⁇ Світлодіодне освітлення ⁇ додаткове обладнання з фільтрами з активованим вугіллям ⁇ витяжка ⁇ острівний капюшон ⁇ Неіржавка сталь Витяжка Structura від Klarstein: стильне прикраса, яскраве освітлення варильної поверхні та потужний нейтралізатор парів і запахів в одному пристрої. Витяжна колона стійка та надійно прикріплена до стелі та надійно усуває випаровування під час приготування їжі, що виникають. У трьох рівнях продуктивності він невтомно циркулює до 624 м3/год повітря, видаляючи жир і запахи з кухонного повітря. Це робить його особливо придатним для великих приміщень із кухонним островом. Вбудована світлодіодна підсвітка варильної поверхні випромінює яскраве біле світло на всіх робочих рівнях. Робочі рівні та освітлення легко вибираються з передньої панелі. Острівна витяжка підходить як для витяжного, так і для рециркуляційного режиму. Щоб шланг відпрацьованого повітря не був помітний, він має кришку димохода завдовжки приблизно 60 см, яка надійно з'єднана з несною конструкцією. Додаткові фільтри з активованим вугіллям (артикул: 10030727) доступні для режиму рециркуляції, які також видаляють запахи з повітря. Зовнішній вигляд острівної витяжки Klarstein Structura також абсолютно елегантний. Високоякісний корпус із неіржавкої сталі білого кольору надає кожному кухонному острові елегантного блиску. Для приємних запахів, стильної кухонної атмосфери та яскравих вражень від приготування їжі: витяжка Klarstein Structura вражає високими експлуатаційними характеристиками, стильним дизайном і яскравим освітленням варильної панелі. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (витяжка / засунка каміна) | 12,1 / 7,3 кг |
| Поле зору | ввімкнене світло сонячної поверхні (2 x 1 Вт) з класом ефективності освітлення A |
| Всі при цьому | включає в себе витяжну шланг, зворотний клапан, монтажну раму і монтажні матеріали |
| Довжина кабеля | близько 145 см |
| Для будь- якого стилю | доступ в трьох розкішних дизайнах - нержавіюча сталь, білий і чорний |
| Компактний | Плавне встановлення над вареною поверхнею для зручної & безкоштовної роботи на плиті |
| Потужний | максимальна циркуляція повітря до 641 м3/ч |
| Загальна висота Капот + зашарка каміна | від 60 до 116 см |
| Простота для використання | Керування кнопками світлодіодного підсвічування |
| Шум на робочому місці | 59-72 дБ |
| Розміри Загасання каміна | приблизно 40,5 х 59,5 х 35 см (ШхВХГ) |
| Розмір витяжки | приблизно 41 х 60 х 35,5 см (ШхВХГ) |
| Розміри витяженого шланга | близько 15 х 165 см (hexL) |
| Точка фокусування | Острівна витяжна шафа для потовкового монтажу над окремо стоячими плитами для приготування їжі |
| Циркуляція повітря | 641 м3/ч макс. |
| Чиста розкіш | високоякісний корпус з нержавіючої сталі |
| Чисте повітря | Можливий алюмінієвий фільтр & додаткове обладнання з фільтрами з активованим вугіллям у режимі рециркуляції |
| Електропостачання | 220-240 В~ 50/60 Гц |
- Ціна: від 25 155 ₴/од.











