
Люстра Розумна острівна витяжка 595 м3/год Керування через застосунок Світлодіодна панель Чорний (Німеччина,
- В наявності
- Код: 10035710
від 23 898 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Люстра Розумна острівна витяжка 595 м3/год Керування через застосунок Світлодіодна панель Назва розумної острівної витяжки Klarstein говорить сама за себе: з витратою повітря до 595 м3/год розумна острівна витяжка забезпечує чисте та прозоре повітря в приміщенні. кухня. Вбудована світлодіодна панель із температурою 6500 кельвінів освітлює приготування їжі так само яскраво, як удень. Він зручно керується через застосунок Klarstein. Поєднання високоякісних матеріалів і кубічного дизайну привертає увагу. Завдяки трьом рівням потужності, низькому робочому шуму 67 дБ і класу енергоефективності А люстра Klarstein Smart повністю переконлива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,5 кг кг |
| Всі при цьому | включає в себе потовчну панель, зворотний клапан, троси і сентальні матеріали |
| Вбудована сенсорна панель | простота у використанні одним дотиком пальця |
| Кабель мережевого живлення | приблизно 150 см |
| Червонка | Освітлення різних кольорів |
| Мера | близько 40 х 44,5 х 40 см (ШХВХ) |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Потужний і низький рівень шуму | з пропускною здатністю повітря до 595 м3/ч і низьким робочим шумом 67 дБ |
| Нетиповий | Особисто контролюється довжина тросів від 35 до 180 см |
| Розміри нижньої панелі | близько 24 х 4 24 см (ШхВхГ) |
| Вільно плаваючий | Витяжка з стелі для окремих кулінарних островів |
| Розумний дім | керований через Wi-Fi і програма Klarstein для Android і iOS |
| Чиста річ | Завдяки рециркуляції повітря з фільтром з активованим вугіллям |
| економний | Неочищений клас енергоефективності A |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| макс. Довжина тросів | приблизно 180 см |
| хв. Довжина тросів | приблизно 35 см |
| потрібне з' єднання Wi-Fi | SSID до діапазону 2,4 ГГц |
- Ціна: від 23 898 ₴/од.










