
Острівна витяжка Tron Ambience Ø 38 см рециркуляція 540 м3/год LED білий білий (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10034214
від 33 541 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поточувати наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Tron Ambience Ø 38 см, що циркулює повітря 540 м3/год LED білий Майбутнє видалення пари: острівна витяжка Klarstein Tron Ambience надає кухні футуристичного блиску і звільняє повітря від пари та запахів. Досконалість для кухонного острова. З витяжкою Klarstein Tron Ambience окремі зони приготування їжі набувають розкішного завершального штриха, тому що назва цієї острівної витяжки говорить сама за себе. Витяжка вільно звисає зі стелі на міцних сталевих тросах завдовжки 140 см і з механічною ефективністю справляється з кухонними випаровуваннями. Завдяки трьом рівням потужності він невтомно циркулює пару з потоком повітря до 540 м3/год, видаляючи жир і запахи з кухонного повітря. Це робить його ідеальним для великих просторів американської острівної кухні. На всіх робочих рівнях вбудована світлодіодна підсвітка варильної поверхні забезпечує яскраве біле світло, а один із 3 рівнів потужності можна легко вибрати за допомогою передньої панелі керування з цифровим дисплеєм. Зовнішній вигляд острівної витяжки Klarstein Tron Ambience також абсолютно елегантний. У дизайні PureAmbience круглий білий корпус із яскраво освітленим світлодіодним кільцем надає кухонному острові футуристичному блиску. Чисте повітря й елегантний дизайн: острівна стельова витяжка Klarstein Tron Ambience дарує кухні яскраві моменти. Для усунення кухонних запахів витяжку можна оснастити фільтрами з активованим вугіллям (арт. 10030983). PDF-повідомлення користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 15 кілограмів кг |
| Поле зору | світлодіодне освітлення варної поверхні (1 х 5 Вт) |
| Довжина кабеля | 140 см |
| Мера | близько 38 х 45 см (hexH) |
| Потужний | максимальна потужність рециркуляції повітря до 540 м3/ч |
| Простота для використання | Керування кнопками підсвічування |
| Розміри нижньої панелі | приблизно 28 х 4 х 28 см (ШХХХГ) |
| Підручник з користувача німецькою мовою (інші мови) | Англійська, іспанська, французька, італійська) |
| Точка фокусування | Острівна витяжна шафа для потовкового монтажу над окремо стоячими плитами для приготування їжі |
| Футуристичний вигляд | Дизайн PureAmbience з круглим корпусом і світлодіодним кільцем |
| Чисте повітря | Можливий алюмінієвий фільтр & додаткові вугільні фільтри з активованим вугіллям для захисту від запахів |
| Екологічний чистий | економний в класі енергоефективності A |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50 Гц |
- Ціна: від 33 541 ₴/од.











