
Комплект рециркуляції витяжки люстри фільтр з активованим вугіллям білий білий (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 60002230
від 26 833 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Комплект рециркуляції для витяжки з люстрою фільтр з активованим вугіллям білий Текст для елементів набору. Сяйна елегантність: острівна витяжка з люстрою Klarstein наповнює кухню сяйвом і звільняє повітря від пари та серпанку. Досконалість для кухонного острова. З витяжкою-люстрою Klarstein окремі зони приготування їжі, що стоять, набувають розкішного завершального штриха, тому що назва цієї острівної витяжки говорить сама за себе. Витяжка вільно звисає з стелі на міцних сталевих тросах і спокійно нейтралізує випаровування під час приготування їжі, що виникають. Маючи три рівні потужності, він витягає пару з потоком повітря до 600 м3/год і тому ідеально підходить для умов великого простору американської острівної кухні. Вбудована світлодіодна підсвітка варильної поверхні забезпечує яскраве біле світло на всіх робочих рівнях, а кольоровий світлодіод на сенсорному керуванні однією кнопкою точно показує, який рівень потужності був обраний. Зовнішній вигляд острівної витяжки Klarstein також елегантний. Застелені з усіх боків, передня й задня частини сяють розкішним білим кольором, а бічні сторони випромінюють блиск, що відбиває блиск. Чисте повітря й елегантний дизайн: острівна стельова витяжка Klarstein з люстрою надає кухні сяйних моментів. Цей комплект містить 2 додаткові змінні фільтри з активованим вугіллям для режиму рециркуляції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | приблизно 30 кілограмів кг |
| Вага (один фільтр) | близько 235 р |
| Запасна частина | для тривалої доброї продуктивності фільтра |
| Індикатор світлодіода в червоно-жовто-синому кольорі | Червоний = найнижчий рівень, жовтий = середній рівень, синій = найвищий рівень |
| Легке переохолодження | від витяжного повітря до рециркуляційного режиму |
| Мера | приблизно 45 х 45 см (ШхВГ) |
| Розміри (один фільтр) | близько 175 х 35 мм (hexH) |
| Розміри нижньої панелі | приблизно 28,5 х 4 х 28,5 см (ШхВХГ) |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Благородний дизайн | все навколо застібковане, куб 45 см з дзеркальними боками і білою передньою і задньою частиною |
| макс. Довжина тросів | 75 см |
| Велика продуктивність для великих кухонь | повітряний потік до 600 м3/ч |
| Міцна опора | Підвішування сталевих тросів з надійно закріпленим покриттям потовкової плити |
- Ціна: від 26 833 ₴/од.











