
Острівна витяжка Valeria 90 см 650м3/год touch EEC A LED скло неіржавка сталь білий (Німеччина, читати
- В наявності
- Код: 10034974
від 50 312 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Valeria 90 см 650 м3/год Touch EEC A LED скло неіржавка сталь Найкрасивіша ефективність: острівна витяжка Klarstein Valeria звільняє кухні від серпанку та пари та збагачує їх благородним видовищем у блискучому платті з неіржавкої стали з розкішними скляними елементами спереду, ззаду та під капотом. Витяжка Klarstein Valeria поєднує в собі сучасні технології та стильну елегантність: з потужністю 230 Вт на трьох рівнях потужності — низькому, середньому та високому — вона справляється з кухонними парами та обробляє до 650 м3 відпрацьованого повітря за один година. Він керується абсолютно нескладним способом за допомогою сенсорної панелі на передній панелі. Перемикне освітлення варильної поверхні за допомогою 6 високоефективних світлодіодних ламп допомагає правильно освітлювати каструлі та сковорідки й дає пристрасним спостерігачам корисну інформацію. Регульований таймер може використовуватися для автоматичного вимкнення витяжки з кроком від 5 до 60 хвилин і гарантує, що витяжка також усуне останню пару, коли ви вже їсте із сім'єю. Автоматичний контроль температури також гарантує, що витяжка автоматично вмикається і вимикається, щойно на плиті фактично утворюється пара. Завдяки своєму елегантному дизайну острівна витяжка Klarstein Valeria випромінює свіжий блиск, особливо на сучасних кухнях, оскільки острівна витяжка підвішується прямо до стелі над варильною панеллю. Вона повністю спирається на нестаріючу елегантність матової неіржавкої сталі в поєднанні з блискучими скляними елементами. Його плоска поверхня також практична, що робить його ідеальною підставкою для спецій. Витяжка підходить для переведення в режим рециркуляції. Ви можете знайти потрібний фільтр з активованим вугіллям під артикульним номером 10031626. Інструкція з експлуатації у форматі PDF
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| У розпал подій | Острови витяжної шафи в концепції PureAmbience як привабливий в центрі кухні |
| Вага | близько 40 кілограмів кг |
| Поле зору | Ефективне освітлення вареної панелі з 6 світлодіодиними лампами |
| Діаметр витяженого шланга | 15 см |
| Довжина кабеля живлення | 1,8 м |
| Простота для використання | Сенсорна панель зі світлодіодними дисплеями |
| Шум на робочому місці | 78 дБ на найвищому рівні потужності |
| Розміри (без каміна) | приблизно 90 х 35 х 60 см (ШХХХГ) |
| Розміри (одна кришка каміна) | приблизно 29,5 х 60 х 28 см (ШхВХГ) |
| Розкішний | витяжка з матовою нержавіючою стали завширшки 90 см з елементами зі скла |
| Світлодіодне освітлення | 6 х 1,75 Вт |
| Чисте повітря | 70% Степінь видалення жиру і можливість переобладнання в режимі рециркуляції за допомогою фільтрів активованим вугіллям |
| економний | Неочищений клас енергоефективності A |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Енергічний | Сила двигуна 230 Вт для циркуляції повітря до 650 м3/ч з трьома рівнями потужності |
| максимальна потужність витяженого повітря | 650 м3/ч |
| Підручник з німецької мови (інші мови та ін. | Англійська) |
- Ціна: від 50 312 ₴/од.











