
Люстра острівна витяжка 596м3/год LED-панель EEC A біла (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10035975
від 20 124 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка з люстрою 596 м3/год Світлодіодна панель EEC A Витяжка з люстрою від Klarstein поєднує в собі стиль і функціональність: острівна витяжка забезпечує чисте повітря на кухні з витратою повітря до 596 м3/год. Дві вбудовані світлодіодні панелі освітлюють процес приготування їжі так само яскраво, як удень. Усі функції зручно керуються за допомогою 4-кнопкової панелі керування. Поєднання високоякісних матеріалів і кубічного дизайну привертає увагу. Завдяки трьом рівням потужності, низькому робочому шуму 69 дБ і класу енергоефективності А люстра Klarstein повністю переконлива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12,5 кг кг |
| Всі при цьому | включає в себе потовчну панель, зворотний клапан, троси і сентальні матеріали |
| Кабель мережевого живлення | приблизно 150 см |
| Мера | близько 40 х 44,5 х 40 см (ШХВХ) |
| Потужність двигуна | 250 Вт |
| Нетиповий | Особисто контролюється довжина тросів від 35 до 180 см |
| Розміри нижньої панелі | близько 24 х 4 24 см (ШхВхГ) |
| Форма і функція | кубічний острівний ковпак з пропускною здатністю повітря до 596 м3/ч |
| Добре освітлений | 2 Світлодіодні лампи для приготування їжі з класом ефективності освітлення A |
| Чиста річ | Молюсковий алюмінієвий фільтр |
| економний | Неочищений клас енергоефективності A |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| макс. Довжина тросів | приблизно 180 см |
| хв. Довжина тросів | приблизно 35 см |
- Ціна: від 20 124 ₴/од.









