
Витяжка Skyfall Smart Island Ø 45 см рециркуляційна 402м3/год LED чорна (Німеччина, читати опис)
- В наявності
- Код: 10035379
від 34 212 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Острівна витяжка Skyfall Smart Ø45 см, що циркулює повітря 402 м3/год LED Майбутній блиск кухні: острівна витяжка Skyfall Smart Island від Klarstein надає елегантного блиску кухні та звільняє повітря від димки та запахів. Три рівні потужності забезпечують невпинну циркуляцію пари з витратою повітря до 402 м3/год, очищаючи повітря на кухні від жиру та запахів. Вбудована світлодіодна підсвітка варильної поверхні забезпечує гарне освітлення процесу приготування, а один із трьох рівнів потужності можна легко вибрати за допомогою сенсорного поворотного регулятора з підсвіткою і цифровим дисплеєм на передній панели. Ви також можете керувати острівною витяжкою через застосунок Klarstein або керування жестами. PDF-керок користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип витяжки | Острівна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | близько 15 кілограмів кг |
| Поле зору | включене світлодіодічне освітлення вареною поверхні потужністю 20 Вт і 3000 Кельвінів |
| Всі при цьому | включає два фільтри з активованим вугіллям, чотири троси, монтажну пластину і твердий матеріал |
| Довжина кабеля | 155 см |
| Довжина кабеля для підвіски | приблизно 148 см |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мера | близько 45 х 42 см (hexH) |
| Потребується потужність | 220 Вт ( (вкл. 1 х 20 Вт лампа) |
| Розміри декоративної панелі | близько 32 см (he) |
| Підвіски потовкової підвіски | близько 17 х 2 см (hexH) |
| Вільно висить | острівна капот з потужністю двигуна 200 Вт |
| Сильний помічник | 3 Рівня потужності з потужністю рециркуляції повітря до 402 м3/ч |
| Розумний дім | Керування Wi-Fi та Klarstein App Exprience для Android або iOS |
| Чисте повітря | Смачний алюмінієвий фільтр і 2 фільтри з активованим вугіллям для захисту від запахів |
| Електропостачання | 220-240 У~ / 50-60 Гц |
- Ціна: від 34 212 ₴/од.











