
Індукційна варильна панель Kochheld 4 зони 6000 Вт з поворотним керуванням, скло, чорне 4 (Німеччина,
- Під замовлення
- Код: 10034947
Відправка з 09 квітня 2026від 21 885 ₴/од.
+380 (97) 971-13-36
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уточняти наявність і ціну на сьогодні!
Індукційна варильна панель Kochheld з 4 зонами потужністю 6000 Вт, поворотне керування, чорне скло Вбудована індукційна варильна панель Klarstein Kochheld — справжня електростанція: завдяки чотирьом конфоркам вона забезпечує колосальну потужність 6000 Вт на вашій кухні та вражає всіх своїм простим чорним дизайном і муфель для приготування їжі з поворотним керуванням. Вбудована кухонна плита постачається з чотирма окремими варильними панелями, які мають 9 рівнів потужності та зручно керуються за допомогою поворотних регуляторів. Завдяки своїм розмірам 59 х 52 см (ШхГ) у каструлях, сковорідках тощо досить місця. Конфорки ззаду зліва та спереду праворуч мають діаметр 16 см і потужністю 1200 Вт кожна. Конфорки спереду зліва та ззаду праворуч нагріваються до діаметра 18 см потужністю 1800 Вт. Індукційна плита є автономною й може бути встановлена незалежно від вашої духовки. Чорне скло та дизайн безрамкової індукційної варильної панелі з 4 зонами доповнюють загальну картину. Передова індукційна технологія особливо приємна: вона гарантує, що поверхня зовні каструлі залишається приємно прохолодною під час приготування. Крім того, кулінарний герой від Klarstein має функцію автоматичного вимкнення, яка вимикає плиту за 120 хвилин. 5-контактний з'єднувальний кабель завдовжки 120 см забезпечує необхідну потужність для вбудованої індукційної плити. Потужна, зі складними технологіями та шикарним дизайном: 4-конфоркова індукційна плита Klarstein Kochheld дає змогу вам стати героєм плити на вашій кухні. Будь ласка, доручайте встановлення кваліфікованому персоналу. PDF-керок користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип | Індукційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидко і економно | швидкої та енергоефективної їжі |
| Чудове видовище | Прекрасний дизайн без оправи і чорного скла приваблює увагу |
| Вага | близько 9 кілограмів кг |
| Довжина шнура живлення | приблизно 120 см |
| Зона 1 | Ø 18 см з 1800 Вт |
| Зона 2 | he 16 см з 1200 Вт |
| Зона 3 | Ø 16 см з 1200 Вт |
| Зона 4 | Ø 18 см з 1800 Вт |
| Інтуїтивно зрозумілий і ностальгічний | просте керування поворотним регулятором |
| Короткий час охолодження | За допомогою індукційної технології зони можна очистити відразу після приготування |
| Могутній і безпечний | 9 Рівні потужності і автоматичне роз' єднання через 120 хвилин |
| Загальна швидкодія | 6000 Вт |
| Розмір варкової панелі | приблизно 59 х 6,3 х 52 см (ШхВХГ) |
| Розміри вирізання | приблизно 55,5 х 48,5 см (ШХТ) |
| Чотирикратна потужність | вмонтована склокерамічна індукційна плита без оправи з 4 зонами приготування |
| Електропостачання | 220-240 В~ / 50/60 Гц |
| Електростанція | 4 Зони приготування їжі - 2 на 1200 Вт і 2 на 1800 Вт |
- Ціна: від 21 885 ₴/од.










